Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellene még fogynom?...

Mennyit kellene még fogynom? (kép)

Figyelt kérdés

Egy elég nehéz időszakon vagyok túl, ami alatt nagyon sok kilót felszedtem. Másfél éve 84 kg-ot mutatott a mérleg, amikor végre rádöbbentem, hogy ez így nem mehet tovább. Azóta 18 kg-ot adtam le, most 66 kg vagyok, 168 cm magas. Viszont nem tudom eldönteni, hogy hol kellene ennek a fúgyúkúrásdinak megálljt parancsolni. Tudom, hogy a lényeg, hogy jól érezzem magam a testemben, és erre törekszem is. Ezért még szeretnék pár kilótól megszabadulni, viszont a környezetem azt mondja ne fogyjak tovább. Ezért kíváncsi vagyok rá, hogy ti mit gondoltok. Én olyna minusz 5 kilóra gondoltam. Az nagyjából elég lenne?


[link]


2012. jan. 11. 12:45
1 2
 1/14 anonim válasza:
ne fogyj tovább! ez így pont jó
2012. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Így is jól nézel ki. De ha nagyon akarsz fogyni, akkor én 3-5 kilóra gondolok.
2012. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

amíg a külsőd tökéletesítésére törekszel, addig nem leszel egyensúlyban a belsőddel (tehát nem is fogod magad jól érezni a bőrödben).

próbáld elfogadni a tested, és élvezni, sem mint vég nélkül alakítani rajta.

ha egészségesen táplálkozol és mozgásban gazdag életet élsz, akkor teljesen jó és jó is lesz a tested.

2012. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Pedig szeretném magam jól érezni :)


Igazad van egyébként, csak nem olyan könnyű megtalálni azt a határt, aminél az ember azt mondja: megtetettem mindent, hogy jól érezhessem magam. Vagy maradok egy olyan szakaszban, ahol még nem érzem ezt. Tökéletes ember nincs, így törekedni is kár lenne érte. :)

2012. jan. 11. 13:15
 5/14 anonim ***** válasza:
ezért fejleszd a belsőd, a külsőd helyett (Taoizmus tanulmányozása, harcművészetetek..)
2012. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igyekszem, de az egy sokkal nehezebb feladat, mint a külső "tökéletesítése". Nem biztos, hogy ezekre készen állok még :)
2012. jan. 11. 13:28
 7/14 anonim ***** válasza:
5 kg-ot.
2012. jan. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Töltsd le Shaun T - Hip Hob Abs-jét, és csinálgasd (nincsenek nehéz gyakorlatok benne, egyszerű), pár héten belül olyan alakod lesz, hogy jaj. Csak ajánlani tudom tényleg. ;)
2012. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon csinos vagy, a kép alapján nem 66 kg-nak tippeltelek volna, hanem kb. 5 kg-val kevesebbnek. Ha mindenképp fogyni akarsz még, akkor max 5 kg-t.
2012. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 eniego válasza:

Látom mi a bajod, de az a helyzet, hogy ezt a szép feszes szexi formádat csak akkor fogod értékelni amikor már nem lesz :D Én is így voltam vele, innen tudom, annyi különbséggel, hogy nekem derekam sose volt.

Szóval így vagy szép ahogy vagy, de ha szűkebb ruhát veszel tartani kell a hasadat, ami hosszú távon kényelmetlen, és olyankor lapos hasról álmodsz.

Ha van energiád, és érkezésed dobd le azt az öt kilót, de ne fogyókúrával, csak odafigyeléssel, és sok sok mozgással.

Esetleg keress egy hobbit amiben megtalálod magad. Bármit, tök mindegy, csak élvezd, és tegyen boldoggá. És ha megvan, és még mindig rajtad van az öt kiló, lehet hogy nem is fog zavarni. :)

Gratulálok a nagy fogyáshoz, és a kitartásodhoz!

2012. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!