Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le tudok adni pár hónap alatt...

Le tudok adni pár hónap alatt 15 kilót ennyi idősen?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 162 cm és 70 kg. pár hónapja még csak 63 kg voltam de már azt is soknak tartottam. hétfő óta megválogatom hogy mit eszem, hetente 3x el fogok járni kondizni (csak ennyi időm van rá), cél az 55 kg. De nem akarok tényleges fogyókúrát, mert ennyi idősen ez nem egészséges. a neten valahogy nem találok olyan diétás étrendet ami nekem jó lenne... válogatós is vagyok. tudtok segíteni? legalább csak annyit hogy hol találhatnék ilyen étrendet. mert nem olyat szeretnék hogy meg van adva hogy melyik nap hány órakor mit ehetek, mert ez nem működne. suliban menzázom amúgy. és szerintetek mondjuk nyárra le tudok adni 15 kilót? és hogyan?
2012. jan. 10. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Életmódváltás ;) sportolj, ne zabálj sok édességet, ne egyél sok lisztes dolgot, és ennyi.
2012. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fogyókúra semmilyen korban nem egészséges. ahogy első írta, egyél egészséges tápláló ételeket, mértékkel egyél, és mozogj sokat!
2012. jan. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok gyumolcs, zoldség, ne egyél kenyeret, tésztát stb. Tobbszor egyél egy nap (5X reggeli, tízorai, ebéd,uzsonna, vacsora), de kis adagokban. Akár egy alma, joghurt stb. Ne koplaltasd magad, az nem jo a te korodban.
2012. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!