Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel fogyhatok arról a...

Ezzel fogyhatok arról a tájékról 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, 173cm és 61kg. A hasamon és csípőtájékon van egy kis feleslegem, azt szeretném leadni meg esetleg 2-3kgt mondjuk 1 hónap alatt.

Étrendnek semmi különlegeset nem csinálok, reggelire egy joghurt és egy tea (cukor nélkül). Ebédre csirkemell valamilyen körettel, de ezt megpróbálnám kis adagokban. Délután meg vacsorára pedig gyümölcsök, leginkább mandarin/ narancs és megint egy bögre tea.

Esténként pedig tornázok: 100 felülés, 100 lábemelés, 100 derék körzés balra és 100 jobbra. (Tudom, ez nem valami sok..)

Ez így jó? Vagy adnátok tippeket, hogy mit csináljak még vagy másképp?


2012. jan. 6. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz, kivéve, hogy nincs helyi tájékról való fogyás. A jó hír viszont, hogy szimpla 1 órás erőltetett sétával, kis kocogással eltűnik a zsírod, valószínűleg has- és csípőtájékról (is).
2012. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz? Ez masszív koplalás. Elmondom, mi lesz. Le fog menni a 3 kg. Abbahagyod a koplalást, visszajön 6.
2012. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem a súlyoddal így számokból itélve semmi baj

mit csinálj másképp? hmm?

mondjuk ehetnél is

reggeli joghurt okés, hozzá mehez zabpehely+vacsorai gyümölcsből

tízórai, uzsi vacsorai gyümölcsből vegyél el

ebéd csirke az jó, mehet hozzá rizs, főtt krumpli, párolt zöldség, nyers zöldségek, de mindennap ezt fogod enni? mondjuk ehetnél meleg zöldségleveseket is, meleg főzelékeket amit kefírrel, önmagával sűrítesz be, feltétnek meg főtt tojás, főtt husok, párolt husok-pl nem csak csirke, hanem sertés, marha, pulyka, halak, máj stb szóval hogy ne legyen egyhangú mert ez így elég szegényes étrend:D

vacsorára ehetnél húst, halat, tojást, zöldségeket, sovány sajtokat, kefírt, túrót, gyümölcsöt

2012. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 dolog minimum változtatható:

tök jó a sok gyümölcs, de fogyás közben nem lesz sok az a gyümölcscukor? ezt te tudod, te látod majd hogyan változik a súlyod..

viszont lehet hogy helyette értékesebb tápanyagot is vihetnél be. én is az esti húsfogyasztást támogatom gyümölcsök helyett.

másik, hogy a fogyás nem azt jelenti, hogy esszenciális zsírokat kell megvonni a testtől. vagy omega3 kapszulát, vagy olajos magvakat tessék fogyasztani!

2012. jan. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nono-1986 válasza:
Csak innen vagy csak onnan nem lehet fogyni. A fogyást pedig nem kilókban, hanem centikben vagy a tükörben nézzük. Az intervallum edzések nagyon jól fogyasztanak, megfelelő étrend mellett persze. Én jelenleg a bodyrock tv 30 napos kihívását csinálom, kilóban több vagyok mint mikor kezdtem, de centik mentek le rólam. Ha érdekel keresd meg a bodyrock team hungary-t a facebookon
2012. jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!