Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges 2 hét alatt látvány...

Lehetséges 2 hét alatt látványos fogyást elérni a zumbával?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. A kedved feltehetően sokkal jobb lesz, hisz a tánc az felüdíti a testet és lelket is, de ha súlyfelesleged van, azon önmagában nem tud segíteni. Az étkezéseden feltehetően változtatnod kell.
2012. jan. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ....
2012. jan. 9. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Két hét alatt lehet, de akkor minden nap kell járnod...azt viszont a szervezeted nem fogja bírni
2012. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem segit a fogyásban??? :O az is egy mozgás, olyan mint bármelyik sport.

Én 4hónapja zumbázok és én mielőtt elkezdtem járni azelőtt már lefogytam, de mivel zumbázok tartom a súlyom és ha kevesebbet is ennék tuti fogynék vele. Én nagyon ajánlom persze 2hét alatt semmi nem fog meglátszódni, de ha keményen csinálod meglesz az eredménye! :) És simán mehet akár mindennap, amúgyis egy óra mozgás kell mindennap, ezt most csak azért irom mert mindenki ezt hajtja és valamelyik válaszoló meg azt irja hogy nem birnád....


Sok sikert!!! :)

2012. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14:22 a kérdező csak 2 hetet írt....ehhez van a válasz viszonyítva..ennyi idő alatt pedig NEM lehet.
2012. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jaa:) akkor bocsi, azt hittem, hogy úgy alapból. :D
2012. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha heti 5x eljön velem a zumba órámra, látványos eredménye lesz.én rólam egy hónap alatt (novemberben)leszaladt 10 kiló, amikor kezdtem heti 4x oktatni.81kgról fogytam, terhesség alatt 20kilót híztam, ami nagyon maradni akart...:-)24 éves vagyok.
2012. jan. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!