Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 155 centis 65 kilós lány...

Egy 155 centis 65 kilós lány hogy fogyhat le 50-40 kilósra? Egyáltalán a bőr feszessége hogy maradhat meg?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 21:15
1 2 3
 11/21 panka98 válasza:
én is 155 centi vagyok,a megfelelő súly Neked 45 kilótól van.addig nem szabad elmenni,én már beleestem ebbe a ciőbe.:/
2012. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

156sm vagyok és jelenleg 52 kiló... van kis poci amitől meg szeretnék válni... szerintem nem a kilók számítanak... volt amikor ugyanennyi kiló voltam de nem volt poci (még terhesség előtt), viszont akkor rendszeresen sportoltam (legalább heti 2szer keményebb erősítés és minden egyéb nap egy félóra-óra lazább torna vagy gyaloglás), így szépen meg lehet tartani a jó formát és a súlyt. Meg persze oda kell figyelni mit eszel-iszol... sok folyadék (lehetőleg víz), gyümölcsök (akár natúr joghurttal), zöldségek (sokat nyersen vagy olajban sülés helyett párolva), húsokat sütőzacskóban sütve zsiradék nélkül (akár zöldségekkel együtt), fehér kenyér és tészta tiltó listán, helyette teljes kiőrlésű cuccok, kefir és joghurt két pofára ha bírja a gyomrod ;), cukor helyett édesítő.

Úgy tapasztaltam hogy mindenki mástól hajlamos hízni. Pl annyi húst és zsírt meg cukrot, csokit eszem amennyit akarok, de csak ha ránézek valami fehér liszttel készült cuccra szaladnak fel a kilók.

2012. jan. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Én 162 cm és 56 kg voltam 2 éve. Béres Alexandra súlykontrolljával fogytam le 47 kg-ra 2 hónap alatt, de baromi nehéz volt és nagy önfegyelmet kíván. Tartottam a diétát és tornáztam mellette a Vitalitás DVD-jére heti 2-3-szor. Most 49 körül vagyok, bár tény, hogy már nem tornázom és ez azért meglátszik. Szóval nem könnyű, de nem is lehetetlen. Kitartás! Ha eléggé akarod, akkor ezzel tuti sikerül :)
2012. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Az a helyzet, hogy áltathatod magad avval hogy az 50 kg jó. De nagyon nem jó :) A 152 cm-hez inkább a 40 kg körüli súly a jó. Ne hallgass azokra akik azt HAZUDJÁK hogy a kis súlytöbblet nem baj. Az összes férfit akit ismerek csakis a nádszál lányokat kedvelik. Az én párom 170 cm és 50 kg, de még mindig fogyhatna, és a csontjai nem zörögnek, sőt kis úszógumik is vannak rajta. De ezt már csak mozgással lehet eltávolítani és így a bőrőd is szép lesz.
2012. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

Mindenesetre ennél a magasságodnál meg kell tartani 50-53 kg között a súlyodat, mert egy férfi se komálja a csontokat tapizni. A te korodban ilyen magas voltam és ez volt a súlyom 50-53 között ingadoztam, mert volt mikor ünnepek voltak, volt mikor lustább voltam. De soha nem mentem 50 alá, és sikerem volt, önbizalmam volt.


Szükségtelen a sok evés inkább kevesebbet de mindent. Viszont egészségtelen a fogyókúrázás is, helyette tornázz és gyalogolj.

2012. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Csupa anorexiás ír? 40 kiló? Döbbenet!



Itt kiszámolhatod a testtömegindexedet, illetve, hogy mi a normális még neked.

[link]


Amúgy heti 0,5 kg az ideális fogyás, ami várhatóan nem jön vissza, azaz nem lép be a jo-jo effekt, amikor a dupláját hízod vissza annak amit lefogytál.


A legpraktikusabb a kalóriákat számolni, 1000 kalória mellett biztos, hogy fogysz, főleg,ha mozogsz is hozzá.

2012. jan. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Hát akkor szeretnék én is hozzászólni!

El tudjátok képzelni, hogy van egy olyan megoldás is, ami:


1. fogyaszt (nem is lassan), diéta, torna nélkül,

2. szép lesz töle a bör és még feszesebb is,

3. jobbak lesznek töle a fogak és szép fehérek,

4. elmúlnak töle a félelmeid,

5. ezáltal bátrabb leszel töle és lesz önbizalmad,

5. dúsabb lesz a hajad is, nem vékonyszálú,

6. nem leszel feledékeny,

7. nem kapsz majd csontritkulást késöbb, se

térdfájást, se magas vérnyomást,

8. még házias is leszel töle!


Na, hogy hangzik? Nem rossz, ugye?

Ráadásul fillérekbe kerül...


Ha érdekel Titeket, a köv. kommentben megírom!


Minden jót!!

2012. jan. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó, nyugodtan megírhatod de ilyen nem létezik !
2012. jan. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Bejuska1 válasza:

A torna mindenképp kell, segíti a feszességet és izmosít is. Főleg a kardió gyakorlatok a jók, szálkásítanak és szépen alakítják a hasizmot is, pl. futás, taposás. Mellette azért gyúrhatsz is, hisz szerintem szép, ha a lányoknak van egy kis karjuk is és nem olyan vékonykák. :)

A másik a fogyás étrendje, leírom az enyémet, bár egy kicsit drasztikus, de nagyon hatásos, pl. heti 1-2 kiló a tuti:

Reggeli: Norbi piritós kenyér light vajjal 2 db kávéval

Ebéd: Norbi ebUéd fele - én rendelem

Uzsonna, vacsora: Kefir vagy joghurt 1 szelet kenyérrel.


Nekem ezzel potyogtak le a kilók, de tényleg nem ettem mellette szinte semmit és heti 3x edzettem.


Remélem tudtam segíteni!


Üdv


Bejus

2012. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Kedves Utolsó!


Nem tudom,a Norbi-ebéd miböl állt, de ez, amit magaddal végeztél, majdhogynem egy kissebb fajta merénylet az egészséggel szemben!

Hol marad a zöldség, a gyümölcs?!


Szóval az én javaslatom sokkal egyszerübb, lényegesen olcsóbb!, és semmi önkínzással nem jár.

(A sport persze mindíg jó, miért nem úsztok??

Kövér embereknek az úszás ragyogó, fenntart a víz, nem fájdul meg a térd, ami a testsúly miatt elöbb-utóbb egy probléma...

Ès szerintem szebb alakot, mint az úszás, nem csinál semmi. Ez a "szálkásság" Amerikából jön -mint sok hülyeség- és egy nönek nem szép, leviszi a melleket, stb... De ez már ízlés dolga, O.K.)


Szóval a szer, amit javasolnék: "Calcium phosphoricum C6"


Ebböl naponta 1x5 golyócskát elszopogatni.

Fontos! Sajnos a kávéívásról le kell mondani, mert az megszünteti a hatást!!

De ez az egyetlen "önkínzás" a dologban!


Patikában kapható, kb. 6-7 € körül van (10 gr), de ez a kis üveg pár hónapra elég.


Vannak még más specifikusabb szerek is lefogyni, de ahhoz már kicsit tudnom kéne, milyen betegségek voltak már a múltban?


Sok sikert!!

2012. jan. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!