Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyen egy 20éves 87kilós...

Mit tegyen egy 20éves 87kilós 164cm-es lány?

Figyelt kérdés

Szeretnék leadni valamennyit, célom nem igazán van, csak addig míg azt nem mondom h sztem jó vagyok :P

Az a baj, hogy szép arcom van és én tök szépnek látom magam még ennyi súlyfelesleggel is , barátom is van és ő is megerősít ebben, de hát csak nem maradhatok így :)

Fehérje diétáról mit gondoltok ? Mindenképp olyan diéta kéne nekem, ahol már egy hónap múlva érezhető a változás, mert küllönben ismerem magam és vissza térnék a kajárásra, mert hát szeretek enni :) Mozogni nem igazán van időm, de talán még azt is megtudnám oldani. Ilyen drasztikus csodadiétákat ne írjatok, mert nem tudok magamra külön főzni sajna, és most még nem lakom otthon hogy ez megoldható legyen.

Kérlek segítsetek :)


2011. dec. 21. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ne diétázz,válts életmódod,különben úgyis vissza hízod mivel írtad,hogy szeretsz enni.
2011. dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csökkentsd az adagokat. Ha eddig két tányér akármit ettél, egyél csak egyet.
2011. dec. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Ja és bármit csinálsz, mozgás nélkül nincs esély látványos eredményre.
2011. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Lehet ez így túl egyszerűen fog hangzani,de ha kevesebbet eszel,összeszűkül a gyomrod és egy idő után megszokod hogy nem tudsz sokat enni.Ezenkívűl késő este nem szabad enni mert az jobban hízlal meg a szénhidrátokból is kevesebbet egyél.Ja és próbálj beiktatni egy kis testmozgást is,meg egyél sok almát mert állítólag annak zsírégető hatása van.Én ennyit tudok,remélem tudtam segíteni.:)
2011. dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az alma nem éget zsírt. Zsírt a mozgás éget, ezt szögezzük le. Az alma viszont nagyon jó, mert a pektin, gyümölcscukor és rosttartalma miatt eltelít egy időre, és mégsem hizlal.
2011. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 LadyLee ***** válasza:

"Ja és bármit csinálsz, mozgás nélkül nincs esély látványos eredményre."


Ez butaság. Ha kevesebb kalóriát visz be, mint amennyit elhasznál, fogyni fog mozgás nélkül is. Annyi a kettő között a különség, hogy ha mozog mellette, nyilván több kalóriát éget el, így többet ehet ahhoz, hogy ugyanannyit fogyjon, ne adj Isten ugyanannyi étel mellett esetleg egy kicsit gyorsabban fogyhat. De egyébként egyedül a fogyás szempontjából nincs lényeges szerepe a mozgásnak, működik anélkül is.


Viszont segít abban, hogy ne csak "elsorvadj", hanem feszes maradj. Ráadásul a közérzetednek is jót tesz.


Szóval szerintem is próbálj meg valamit mozogni, elsősorban azért, mert mozogni JÓ!

2011. dec. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
LadyLee, mivel nem súly a cél, hanem hogy jól nézzen ki, ezért írtam, hogy mozgás nélkül nem megy semmire. Mert lehet, hogy fekve és koplalva lefogyja a zsírt a bőre alól, de hogy feszes és formás, jól kinéző teste nem lesz, az TUTI. Puha, löttyedt marad, és végeredményben akár rosszabbul is kinézhet így, mint hogyha marad amilyen, túlsúlyos, de feszes mondjuk.
2011. dec. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 LadyLee ***** válasza:

Jó, az rendben, abban egyetértünk.


De látványosan lefogyni lehet mozgás nélkül is - csak nem érdemes. Meg mint mondtam, mozogni tényleg jó, csak találd meg azt, amit te szeretsz csinálni.

2011. dec. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Ne zabáljon annyit.
2011. dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Létezik gyors eremény, meg létezik tartós. A kettőnek nagyon kicsi a közös halmaza.

Szerintem inkább menjen le kevés, de az maradjon is lent, minthogy lemenjen sok, aztán visszajöjjön még több.


Mozgás nélkül 1775 kcalt kell enned naponta, hogy heti fél kilót fogyj. Szerencsés, ha ebből minimum napi 1g/tskg fehérjét viszel be és max 2g/tskg szénhidrátot.


Ha hajlandó vagy heti 2-3 órát mozogni, akkor 2000 körül is ehetsz.


Lehet, hogy szépnek látod magad, de gondolj csak bele: ha ilyen súllyal esel teherbe, akkor garantáltan 100 kiló fölé fogsz menni, és nyilvánvalóan most ezt a 20 kilót könnyebb leadod, mint egy otthon bömbölő csecsemővel a 40-et...

2011. dec. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!