Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyen egy 20éves 87kilós...

Mit tegyen egy 20éves 87kilós 164cm-es lány?

Figyelt kérdés

Szeretnék leadni valamennyit, célom nem igazán van, csak addig míg azt nem mondom h sztem jó vagyok :P

Az a baj, hogy szép arcom van és én tök szépnek látom magam még ennyi súlyfelesleggel is , barátom is van és ő is megerősít ebben, de hát csak nem maradhatok így :)

Fehérje diétáról mit gondoltok ? Mindenképp olyan diéta kéne nekem, ahol már egy hónap múlva érezhető a változás, mert küllönben ismerem magam és vissza térnék a kajárásra, mert hát szeretek enni :) Mozogni nem igazán van időm, de talán még azt is megtudnám oldani. Ilyen drasztikus csodadiétákat ne írjatok, mert nem tudok magamra külön főzni sajna, és most még nem lakom otthon hogy ez megoldható legyen.

Kérlek segítsetek :)


2011. dec. 21. 14:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) a mozgás megoldható de a kalóriákat nem akarom szàmolgatni. :( mi a vélemény arról a diétáról mit fent említettem?
2011. dec. 21. 15:53
 12/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg eleinte sikeres lesz, mert tulajdonképpen, ha csak annyit el,hogy elkezdesz odafigyelni mit eszel, már akkor is fogyni fogsz. CSak tudod egészséges és alacsonykalóriás dolgokból is sima ügy ám megenni 1700 kcal (nekem pl. ma már sikerült is, és még nem vacsiztam). Nem lesz kiszámítható a fogyásod üteme, nem fogod átlátni hogyan működik, és egy hónap után megállapítod, hogy te mindent megtettél, de nem megy, te ilyen alkat vagy.


Hidd el tapasztalatból beszélek (86-ról indultam nyár végén, most vagyok 78). És most tartok a felénél se!!! Hogyan képzeled azt, hogy fehérjediétázol majd egy évig? Nem fogod bírni, mert nem változatos.

Számolni meg nem olyan rettenet bonyolult, csomó szuper webes meg telefonos alkalmazás van ami segít. És ha pontosan ki vannak matekozva a dolgok, akkor nincs semmi baj azzal se, ha uzsira becsúszik egy hanuta, vagy egy túrórudi, mert tudsz vele számolni, és ha túlléped, akkor látni is fogod az eredménytelenséged okát.


Érzetre annyira kevés a különbség ám 1700 meg 2700 kcal között, csak éppen az egyiktől hízol a másiktól fogysz.

2011. dec. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Még annyit javasolnék, hogy cél nélkül ne is kezdj el semmit.


Az is cél lehet, hogy december 31-ig eléred a 84 kilót. Január 30-ig a 80-at. Február végéig a 76-ot. De cél nélkül nincs értelme, mert akkor az agyad úgy értelmezi, ez úgy is komolytalan, nem fordítok rá energiát! És így nem is fog sikerülni, mert meggyőzöd magad ("én tök szépnek látom magam és a barátom is megerősít ebben")!


164/87 nem túl jó 20 évesen, ezt te is tudod!

2011. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sportolhatsz az nem árt semmit :D (de lehet hogy használ) :P
2011. dec. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!