Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Acél és többet értők véleményé...

Acél és többet értők véleményére lennék kiváncsi, segítetetek? Légyszi csak értelmeseket, tényleg szükségem van hozzáértésre, muszáj magam helyrehoznom?

Figyelt kérdés

Koplaltam, mert leakaratm fogyni, de nem támogatott a családom, és ez mindidáig így van.

sikerült elérnem nagy nehezen a rozskenyeret, túrót néha, húst néha, kefír, joghurt , gyümölcs, zöldség napi szinten

nagyon lecsökkent a súlyom 170cm 48-50kilo vagyok, egészségi állapotom leromlott, körmöm törik, hajam csomókba hullik, fáradt vagyok, izületem, csonjaim ropognak fájnak


2012. jan. 3. 15:59
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen

nem kapok semmilyen kezelést se

16 éves vagyok, gyümölcsöt, zöldséget sokat eszem úgyhogy beteg nem vagyok

2012. jan. 19. 17:33
 22/22 anonim ***** válasza:

gyümölcsöt zöldséget sokat eszel, és a mai gyümölcsökben zöldségekben van vagy harmad annyi vitamin mint 21-22 éve..

amúgy asszem bizonyos mérgezéseknek vannak ilyen tünetei. orvosnál már voltál vele?

2012. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!