Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha futással fogyózom, előbb-ut...

Ha futással fogyózom, előbb-utóbb nem lesz a lábam vastag? Mármint izmos.

Figyelt kérdés

Én karcsú szeretnék lenni, és nem tudom, hogy melyik mozgásforma lenne a legjobb. Olvastam itt, hogy a bicajozásra írták ezt, akkor a futásra is igaz nem?

Szóval én nem szeretnék izomtömeget felszedni, csak a zsírt leadni. Ezt hogy lehet?


2011. dec. 19. 04:04
 1/3 Krisz85 ***** válasza:

Sehogy.


Meg kell barátkoznod azzal a fránya biológiai ténnyel, hogy az izmokra szükséged van. Namármost itt felmerül egy porbléma. Tippelek, hogy csajszi vagy, - a csajok mániája ez a nem akarok izmokat, ami tök érthető is, egy csávótól ezt hallani inkább bu....is. Szóval ezzel nincs is gond, hogy így akarod. A baj az, hogyha nincs olyan anyagcseréd és genetikád, hogy alapesetben is zsírmentes vagy és formás, akkor sajnos izomtömegre szükséged van. Na és itt álljunk is meg egy kicsit.

Két dolgot már jobb ha most kiversz a fejeből:

-hogy túl izmos leszel,

-hogy izomtömeg nélkül jól fogsz kinézni


Ráadásul itt az izomtömeg hallatán mindenki brutál sok izomra gondol, izomtömeg alatt pl a te esetedben annyi izomra gondolunk, ami egyrészt az anyagcseréd stabilzálásához kell, másrészt minél több rajtad az izom annál könnyebben pucolod le magadról a zsírt. A fitness modellek ezért szabadulnak meg extrém esetben akár 10 kg zsírtól 10 hét alatt. Van is rajtuk izom. Az izom kell, ez határozza meg az alakodat. Nézd meg Toldi Zsuzsi fotóit és edzésvideóit, néhány csávó nem edz olyan súlyokkal mint ő, jól néz ki?! hát nem vitás.


Zsírtól pedig úgy szabadulsz meg a legkönnyebben, ha rááálsz egy diétára, ami 2g szénhidrát / testsúlykiló/nap, tehát 80 kg os testtel 160 g / nap, és a fehérjét felviszed 3 g ra, 240g/ nap, ezt tartod és nem futsz,hanem aerob edzel, ekkor nem kell paráznod hogy izmos lesz a combod, mivel az aerob edzés monoton tempós sétát jelent, ha edzetlen vagy, akkor a vádlid fog bedurrani ettől maximum, de parázni ettől sem kell,ha lejön a zsír szép fékony, formás, és feszes lesz. ;-) EZt heti 7x reggel éhgyomorra nyugodtan, pulzus 130 körül, max 140. és tartod a tempót 1 órán keresztül, ha zsírőgetőt használsz, akkor l-carnitin edzés előtt fél egy órával mehet. Aztán ha vége kajálsz, és ha igazán profi vagy akkor heti 3 súlyzós edzést is beiktatsz, ha srác vagy akkor valami ember súlyokkal, ha csajszi és végképp para a súly, akkor mindegy, csak valami ellenálást érezz, az is több mint a semmi. De precíz és óramű pontossággal betartott diéta nélkül nem fogsz olyan eredményt elérni, amilyet vársz, ezt már most leszögezhetjük.

2011. dec. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem csinálsz semmit, csak sokat alszol és hozzá elég keveset eszel, akkor az izmaid elsorvadnak és vékonyabb lesz a lábad, a feneked is laposabb lesz, de ez nem biztos hogy a pasiknak tetszeni fog.
2011. dec. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Azért nem úgy értettem, hogy semmi izmot nem akarok, nem anorexiás akarok én lenni.
2011. dec. 19. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!