Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónapja fogyózom (nem...

3 hónapja fogyózom (nem durván, csak sport és válogatott kaja), eddig 3 kg ment le teljesen tartósan. Ennek a kétszerese is vissza fog menni január 2-áig nem?

Figyelt kérdés

148cm-ről és 65kg-ról indultam. Most 148cm és 62 kg vagyok(+/- 0,5 kg). Ha tele avgyok csokival, annak nem tudok ellenállni. Még ott lesz a sok süti, csoki, szaloncukor..... Ngayon félek. úgy terveztem, hogy nyárig leadok összesen 15kg-ot szeretnék leadni, amiből 3 már megvan. Mi lesz karácsonykor? (amúgy heti 3x 1 óra talajtorna és 1x 1,5 óra röplabdaaedzésre járok, tehát a sporttal nincs gondom, csak a sok csokival :'()

szívesen fogadok bármilyen javaslatot, a szaloncukor-túlevés ellen(napi 2db-ot megengedek magamnak, mert végülis karácsony egy évben 1x van).

Szóval hog yvédekezzek a sok süti csoki, szaloncukor ellen?

14/L


2011. dec. 5. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Sehogy, mozogj többet.
2011. dec. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
már nem azért, de heti 1+3*1óra mozgás plussz ugye a tesiórák, ha nem elég, akkor megeszem a kalapom. ez így összesen heti 7 óra, tehát ez olyan, hogy mindennap 1 óra. Ezt egy gimiben pont dolgozat és versenyidőszakban senki se tudja túlhaladni. Vagy mégis? Aki igen, az írjon!!
2011. dec. 5. 19:35
 3/10 anonim ***** válasza:

A tesi óra az egy nagy nulla. Szerintem az iskolák 95%-ában,mozgás szempontjából semmi egy tesi óra. Na mindegy is.


Én úgy védekezek a karácsony ellen hogy az ideál súlyom alá mentem így karácsony előtt. Tehát ha felszedek 6kg-ot januárra,akkor az ideálsúlyomhoz kb csak 2kg-t fogok hízni. Azt meg pikk pakk ledolgozom.

Tehát a sok nasi és terülj terülj asztalkámnak nem fogok ellenálni! :)

2011. dec. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy ez a Karácsony mennyi embernek valami mumusféle:))) Mosolyogva olvasom az összes hozzászólást, félelmeket:))) Tetszik:)))

A legjobb védekezés a támadás:))) Edd meg őket, mielőtt leterítenének:))

2011. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem tudok alá menni, mert így is legalább 12kg felslegem avn
2011. dec. 5. 19:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Izmael,

Ez szokások kérdése. Nagyon sok családban,így nálunk is ha tetszik ha nem az evés a fő szenzáció karácsonykor. Nagy sütés főzés,minden készül amit szeretünk,és ami a "hagyomány". Persze vannak olyanok is akik megreformálták már ezeketgondolom nálatok is ez van. De mi a hagyományok szerint sütünk-főzünk. Most nem magyarázhatom el nagymamámnak hogy ne bejglit,meg ne sima olajat használjon már a sütikhez.

Ha meg a családi vacsinál nem ennék,vagy csak nyulfarknyit akkor én lennék a téma,és mindenki szánakozna hogy jaj szegény lyány nem eszik...

Nameg semmi kedvem nemet mondani egy jó mákosbejglinek. XD

2011. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, ez így van:) Nálunk tényleg másképp működnek a dolgok, annál is inkább, hogy mi nálunk az evés nem fő szempont. Ami számomra a legrosszabb ezekben, hogy már nem tudnám jó étvággyal megenni, mert minden idegszálam tiltakozna ellene. Jó pár év van már mögöttem, hogy nem eszek olyan dolgokat, amik karácsonykor az asztalra kerülnek. DE! Mivel imádom a családom apraja nagyját, soha nem tudnám őket megbántani azzal hogy tüntetőleg nem eszek abból, amit oly nagy szeretettel készítettek. Erre képtelen lennék:)

Viszont aki fogyózik, annak tudnia kell, hogy nem 3 nap miatt hízott el életében, hanem a fennmaradó 300 akárhány nap miatt....ezt szeretik elfeljteni...és a karácsonyt úgy beállítani, mint ha a főbűnös lenne egész évi tespedésükért, és mértéktelen hamikázásukért:))))

A karácsony jó és őrízni kell a hagyományokat, és legfőbbképpen szeretni!!!!

2011. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ámen :)
2011. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

NE EDD MEG! Mert akkor hamar dagadt leszel.

14 évesen valóban nem szabad fogyókúrázni, de chipset, édességet és colát enni/inni sem. Az a baj, ha megszakítod az odafigyelést, egyből visszaugrik és akkor mi értelme volt a 3 hónapnak. Fiatal vagy és máris súlyproblémáid vannak és már tudod, hogy nem bírod ki. Mi lesz később?! Mutasd meg magadnak, hogy meg tudod állni.

A talajtorna nem tudom, hogy mit jelent, de fogyni cardio mozgással lehet.

Fontos! azt a 2 db szaloncukrot még délelőtt edd meg. Ne reggelire, hanem tízóraira. Így talán nem lesz baj. Drukkolok.

2011. dec. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gimibe járok,és többet mozgok. Körülbelül heti 15-20 órát. A bizonyítványom tiszta ötös.:) 15 kilót fogytam.:) Meg lehet oldani,csak akarni kell. És hidd el,hogy 1 hét alatt nem fogsz elhízni.:D
2011. dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!