Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet, úgy fogyni, hogy...

Lehet, úgy fogyni, hogy nagyon nincs lehetőségem a sportolni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
igen. kevesebbet kell enni.amúgy meg, ilyen nincs, hogy "nincs lehetőségem sportolni". fuss pár kört a ház körül, az ingyen van. és otthon is lehet tornászni (a panellakóknak mondom, h. nem kell ugrálni, gyakorlatokat is lehet végezni
2011. dec. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet,ha az étkezéseddel kalóriadeficitet produkálsz.
2011. dec. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha kevesebbet eszek, mint eddig akkor nagyjából mennyi idő alatt fogyok le?
2011. dec. 4. 14:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi az hogy mennyi idő alatt fogyol le???????!!!

Honnan tudjuk azt hogy mennyit akarsz fogyni?Hány kiló vagy?Hány kiló akarsz lenni? Mennyi lesz a deficit amit tartani fogsz??

Nem elég "kevesebbet" enni,mert lehet az még csak a súlytartáshoz lesz elég,vagy minimális fogyáshoz. Pontosan ki kellene számolni.

2011. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
170/63 kg. kb. 55-re szeretnék fogyni.
2011. dec. 4. 15:12
 6/9 anonim ***** válasza:

le lehet fogyni 8-16 hét alatt. rajtad áll.

nyilván ha levágsz 2 lábat, akkor akár 1 óra alatt.

ha szépen szálkásítasz, akkor ez a pár hónap reális, amit írtam.

Aczél.

2011. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elmondom neked, h hiába eszel kevesebbet, a leghatásosabban úgy fogysz, ha MOZOGSZ. és nincs ilyen, h nincs lehetőséged sportolni, már ne haragudj. Én egy 2.5 szobás panelban lakom, mégis tudok felülésezni, tornázni, táncolni, és ha kimegyek, bicajozok, futok, stb. az úszás sem drága és az a lehető legjobb, mert minden testrészedet megmozgatja és formálja. tessék mozogni!!!
2011. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a fogyáshoz 80%-ban a táplálkozás megváltoztatása és 20%-ban a mozgás járul hozzá!(persze javítsatok ki ha tévedek, de én így olvastam) A barátnőm majdnem 15 kg-tól szabadult meg úgy, hogy nem sportolt semmit.( természetesen ehhez azt is hozzátenném, hogy nem 1 hónap alatt, ez több időbe telik, és a mozgás felgyorsíthatja a folyamatot.)
2011. dec. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bix ***** válasza:

a barátnőd lehet hogy 15k-t ledobott.


a sport nélküli fogyás kivitelezhető természetesen. ebből vannak a 30 kilós csajok, akiken járás közben még mindig remeg a zsír combon pl, és narancsbőrös a s&ggük, és rinyálnak. ha nem mozogsz megfelelően akkor terhelés hiányában az izmok sínylik meg, meg persze a zsír is lemegy utána, de a végén nincs semmi amin kifeszüljön a bőr, ergó ronda lesz. ezért értelmetlen fogyásról beszélni, szeretnék 10-15 öt ledobni. testzsír százalékot kéne nézni, azt csökkenteni. jobb patikákban pár százasért egész korrekt gépekkel meg lehet mérni, nem kell elmenni orvoshoz...

2011. dec. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!