Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amióta...

Miért van az, hogy amióta fogyózom, csak hízok?

Figyelt kérdés

Híztam 3 kg-t...pedig nem eszem sokat, tegnap pl.

reggeli: kefír+ 3 kiskanál lenmag+ kávé+ 1 szelet tk. toast kenyér vékonyan megvajazva+ 1 db retek.

ebéd: sajtos croissant+ egy sport szelet (nem volt alkalmam főttételt enni)+ 1 zöldalma

uzsonna: még 1 zöldalma + Zott szívecske joghurt

vacsora: pulykamell olivaolajon+ zöldborsó köret


Igaz, hogy nem mozgom sokat (napi kb. 20 perc taposógép+ 20 perc torna), de ez így volt a fogyi előtt is, mégis hízok! :-(


25L

167 cm, 64 kg (most 67 kg)


2011. dec. 9. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert halvány fogalmad sincs arról, hogy mit és hogyan kell csinálni. Mintha a kocsimban csörömpölne valami, és ahelyett, hogy szakemberhez fordulnék, vagy megtanulnám, hogy mi és hogyan működik, inkább nekiállnék minden hülyeséget csinálni. Leírnám, hogy zárat cseréltem, átfestettem, új gumikat kapott, de hát még mindig csörömpöl, NEM ÉRTEM!

Sajtos croissant nem eszünk zsírcsökkentő diétában. Reggelire semmi fehérjét nem ettél, a kefír az nulla, semmi értelme. Sport szelet???? Joghurt megint csak semmi értelme. Vacsorára végre kapott a szervezeted egy kis fehérjét, amire egész nap éhezett. Összegezve nagyon kevés a fehérje, szénhidrát szinte semmi, ami van az meg rossz (csoki és sajtos croissant)

Ez így tök rossz.

2011. dec. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Próbálj hízni, hátha attól fogysz! :-)

Itt találsz kész étrendeket, meg edzésterveket is.

[link]

2011. dec. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát ez nem túlj ó étrend,nem csoda,hogy hízol.

keveset eszel raktározik a szervezeted, és nem diétás kaját pl. csoki meg croassant hát nem túl diátás:S

szerintem is kérj segítséget dietetikustól.

neten találsz online is és még pénzbe se kerül.

2011. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te ezt nevezed fogyókúrának? Minőségi tápanyaghoz nem jut a szervezeted (=éhezik) szemetet viszont kap bőven (=raktároz).
2011. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Oda kellett volna figyelni bioszon hogyha kevés tápanyagot viszel be akkor a test jobban elrakja azt a kicsit is mait megeszel...
2011. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi.

Általában itthonról készített salátát vagy főzeléket ebédelek, de tegnap nem volt időm készíteni, és azt ettem, ami a büfében volt, de direkt odaírtam, hogy ez kivételes.

Általában kétféle salit szoktam csinálni:

1. alma, sajt, aszalt szilva, mandarin, dió

vagy

2. uborka, paradicsom, gomba, retek, sajt

Biztos nem amiatt az egy nap miatt híztam...így mi baj benne?

2011. dec. 9. 21:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Így nem tudjuk, de hidd el egészséges ételekből se olyan túl nagy ügy megenni annyit, amennyi már kívül esik a fogyáshoz elegendő mennyiségen. Kicsit több vaj, több olívaolaj, zsírosabb sajt, néhány "gyümölcs" joghurt, és simán fölötte vagy a kcal szükségletednek.
2011. dec. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"alma, sajt, aszalt szilva, mandarin, dió

vagy "


Fasza zsíros cukor. Az étrended meg fos ahogy van.

2011. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát ettől az étrendtől csak hízni lehet. Inkább zöldség, gyümölcs és teljes kiőrlésű rozskenyeret egyél, ha fogyni akarsz, és ha lehet akkor vacsorára egyél a legkevesebbet, reggel még nyugodtan, de ez nem croissant és joghurtot jelent.
2011. dec. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!