Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy a leghatásosa...

Szerintetek hogy a leghatásosabb a fogyás?

Figyelt kérdés
153cm vagyok és 48kg!Legjobban a derekamat és a hasamat szeretném..(karcsúsítani)! Ha lehet akkor normális válaszokat várok!;);)
2011. dec. 10. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyi csillag nincs az égen, amennyi válasz az ilyen kérdésekre megadatott az elmúlt 1 héten...
2011. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pedig az ég telis-tele van ám csillagokkal!
2011. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók!konkrétan leírtam hogy normális válaszokat várok,és ahogy látom annyi csillag van az égen ahány olvasás tudatlan!!Ha én ide ezt kiírtam akkor okom volt rá és nem a ti dolgotok,mivel ez az oldal azért van hogy megtudjam mások sikereit,mármint a fogyással kapcsolatban!!;)De azért köszi hogy tudattátok velem!:DD
2011. dec. 10. 23:26
 4/8 anonim ***** válasza:
ha egészségesen étkezel, akkora mennyiségeket, hogy kalóriadeficited legyen, és mellette edzel, akkor csökkenni fog a testzsírod. a hatékonyságot nem tudom hogyan értelmezed.. egységnyi idő (mondjuk egy hét) alatt leadott zsír? ha ennyire precíz akarsz lenni, akkor állíts össze egy étrendet magadnak, de hogy azt meddig fogod követni, az már egy új kérdés témája.
2011. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Edzeni azt szoktam!És a hasam kezd alakulni mármint kezd lemenni!De a derekam sehogy se akar! Köszönöm szépen a válaszodat!:)
2011. dec. 10. 23:36
 6/8 anonim ***** válasza:

ha a hasad megy le (nyilván az "úszógumira" gondolsz) akkor fogysz. a fogyás helye, menete genetika kérdése. valakinek a melle megy le legelőször, és mindene lefogy már mire a hasán elkezd látszani.. nők :)

na nem, komolyra: tényleg genetika kérdése, ha úgy tetszik "testalkat".

2011. dec. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem baj, hogy angolul van, akkor érdemes kipróbálni:

http://www.youtube.com/watch?v=IKj6yEAW6GI

2011. dec. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ezt a pilates-t se' vágom.

átnézve a videót, én évek óta azokat az izomcsoportokat edzem (mert szükségem van erős hasra és törzsmerevítő izmokra) amiket a nő, nem találtam ki speciális nevet az edzésmódszernek, szimplán többféle hasprést gyakorlok, lábemeléseket stb. és tádá lefedi a menő pilates anyagát. ebből következik az is, hogy a pilates amúgy nem rossz.

2011. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!