Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az az edzés vagy gyakorlat,...

Mi az az edzés vagy gyakorlat, ami felpörgeti az anyagcserét?

Figyelt kérdés

Olvastam itt pár kommentet, ahol mondják, hogy bizonyos gyakorlatok megtétele után még rendesen pörög az anyagcsere.

Tudtok nekem ilyeneket mondani, illetve akár edzéstervet? Nagyon érdekelne ez engem!


Sajnos pénzem nekem nincs konditerem-bérletre, viszont itthon szívesen megcsinálnám. Még ha nincs is súlyzóm, akkor vennék, vagy valami tárggyal pótolnám.



Írjatok légyszi egy jó edzésgyakorlatot, ami sok kcal-t éget és jól pörgeti az anyagcserét!



Köszi!


27 éves lány vagyok, aki a normális BMI index felső határánál van.


2011. dec. 10. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
szimplán ha mozogsz az is felpörgeti az anyagcseréd. Rubint rékás videók nagyon jók, egyszerre nem lehet megcsinálni elsőre, de részletekben menni fog. súlyzóra meg nem muszály költeni: fél literes flakon megtöltve kaviccsal, vízzel, homokkal, attól függ milyen nehézre szeretnéd.
2011. dec. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

minél nagyobb izomterhelés (nagy intenzitás, nagy ellenállás) megnöveli az izmok tápanyag és energiaszükségletét az edzés utáni órákban (6-12óra) ű

rendszeres étkezés szintén.

2011. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ja hogy példák.

nagy súlyos edzés, nagy ellenállású sajátsúlyos gyakorlatok, küzdősportok, intervallum tekerés, futás..

2011. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!