Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olcsó, egyszerű, fogyókúrás...

Olcsó, egyszerű, fogyókúrás recepteket keresek! (? )

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok sem főzni sem sütni, és pénzem sincs...:-(

De valami nagyon egyszerű és olcsó étellel megpróbálkoznék...

Alapanyagokat is írhattok, ami olcsó.

Köszi!


2011. dec. 5. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tegnap ezt ettem.


Sonkás krumplisaláta

Főzz meg 20 dkg krumplit héjában, szűrd le, húzd le a héját, és karikázd fel. Öntsd le 1/2 decinyi forró húslével (húsleves kocka), adj hozzá 1/2 teáskanálnyi koriandert és 1/2 teáskanálnyi őrölt borsot, kevés köménymagot (az is őrölt), sót. Hagyd kicsit állni. Közben fél pohár joghurtot keverj el 2 evőkanálnyi vágott bazsalikommal, evőkanálnyi vágott petrezselyemmel, és teáskanálnyi vágott borsmentával. Forgasd össze a krumplival, majd szedd tányérra. Tíz dekányi vékonyra szeletelt pulykamellsonkával tálald.

Kalória: 288

2011. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

zabpehely. víz. hús. zöldség.

mennyiségeket lődd be úgy, hogy fogyj vele.

2011. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy rakott krumplit el tudnál készíteni? Nem mint fogyókúrás receptet kérdezem, hanem a művelet bonyolultságát....Ehhez mérten tudnék írni neked. Számos csodajó recept van, de fogalmam sincs, mi számít nálad bonyolultnak....
2011. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

lehet a krumplifőzés már igen (átcsúszik a bonyolultba), meg hát pénz nélkül.. nincs mese, marad a szomszéd kutyája, az is nyersen :(

Aczél.

2011. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Mitszólnál a reggeli futáshoz sertés? :D
2011. dec. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Még soha nem csináltam rakott krumplit, de most,ahogy rákerestem, úgy érzem, hogy talán az menne. Szóval ez a szint még belefér. Köszi.


Kedves utolsó! Nem gondolnám, hogy 47 kilósan sertés lennék, csak nem akarok visszahízni.

2011. dec. 6. 08:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező!

felvágni egy csirkemellet, belerakni egy forró serpenyőbe és fűszerezni, nem bonyolultabb mint krumplit pucolni - főzni. és az már majdnem komplett étel, csak azt kell kitalálnod, mit eszel hozzá. egyébiránt 1 órán belül kész van (bőven), úgy hogy mellette még rizst is főztél. vagy nyers zöldet is ehetsz hozzá, ha úgy tetszik.

én most párolt sárgarépás vagyok. fantasztikus íze van, minden ételhez jó, és olcsó.

Ac-zél.

2011. dec. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Én The Revenger válaszával értek egyet, mert aki dagadt az fusson!!!!És még főzni se kell hozzá, bár ahogy olvasom azt se tudsz úgyhogy nem lesz nagy gond. :)
2011. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!