Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le?

Hogyan fogyhatnék le?

Figyelt kérdés

Bocsi, hosszú lesz:


16/f vagyok. 100 kg és 1,8 m magas. Mostanában kezdett el zavarni a súlyfeleslegem. Szeretnék 15, vagy 20, neadjisten 25 kg-t leadni. Az nem használ, hogy "egyél kevesebbet és mozogj". Sportolok, meg minden, de sehogy se megy le semmi. (mondjuk tél idején nem szoktam, de máskor napi rendszerességgel.) Fogyasztószerekhez nem szeretnék nyúlni, még ha minden kötél szakad, akkor se. Étrendváltozások nem igazán jöhetnek szóba, mert anyám főztjén élek, és nem hiszem, hogy megfőzné az ilyen fogyókúrás kosztokat. Valami tipp? Tanácstalan vagyok. Előre is köszi.


Kösz, ha elolvastad, és adsz ötletet. :)

16/F


2011. nov. 28. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:

"nem hiszem, hogy megfőzné az ilyen fogyókúrás kosztokat"


na es megkérdezted tole, hogy esetleg nem e tudna kevesebb lisztet, cukrot, zsiradekot felhasznalni a fozeshez? elmondanad neki, hogy fontos lenne szamodra fogyás, mert az hozzajarulna a boldogsagodhoz, nos egy anya a gyermeke kedvére tesz(tobbnyire)..de ha mégse, akkor pedig kaloriadeficit, probalj meg fél adagokat enni, nassolni valokat elhagyni, tésztakat minimalizalni vagy teljesen kiiktatni étkezesbol, mert ezek miatt nem indul meg esetleg a fogyas....zsebpénzbol vehetsz gyumolcsoket, rost jot tesz az anyagcserének..de azert telen is mozoghatnal, a hidegben még tobb kaloriat is eget el a szervezet, h jol tudom..:))

2011. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot. Biztosan megkérdezem tőle, és megfogadom a tanácsodat.
2011. nov. 28. 23:14
 3/3 anonim ***** válasza:

- tél idején nem szoktam

- Az nem használ, hogy "egyél kevesebbet és mozogj

- Fogyasztószerekhez nem szeretnék nyúlni

- Étrendváltozások nem igazán jöhetnek szóba

- nem hiszem, hogy megfőzné az ilyen fogyókúrás kosztokat


most akkor mégis mit vársz tőlünk, ha semmit sem teszel a céljaidért? csak annyit tudok mondani, hogy diéta + sport. ennél nem kell többet tenned, de ezeket maximálisan be kell tartanod!

ha valamit nagyon akarsz, akkor megvalósítod, ha nem tudod megvalósítani, akkor is találsz rá megoldást. az nem megoldás, hogy arra fogod, hogy anyukád úgyse főzne, vagy hogy hideg van és nem mész ki futni.

én heti 3x járok ki a margit szigetre, ha kell eszkimóbundában, mert komolyan gondolom azt, hogy lefogyjak, nem csak beszélek a világba. anyukádnak meg fogod és elmeséled, hogy ha így folytatod (a hízást) akkor sosem lesz barátnőd, feleséged, családod, ráadásul sokkal hamarabb kezdhetsz el gyógyszereken élni, mint egy átlag ember. magas koleszterin, vércukor, inzulinrezisztencia, reflux, ízületi bántalmak, ezek mind bekövetkezhetnek, ha nem teszel valamit a túlsúlyod ellen. ha ezt elmondod anyukádnak, nem hiszem, hogy kifogása lesz az ellen, hogy ezen túl sült krumpli helyett rizst egyél párolt zöldséggel, vagy hogy kóla helyett teát/ásványvizet igyál.


akkor most döntsd el, hogy akarod-e. Ha igen, akkor ne kifogásokat keress, hanem megoldásokat.

2011. nov. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!