Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lefogyni fogyókúr...

Hogyan lehet lefogyni fogyókúra nélkül? Elegem van már!

Figyelt kérdés
A fogyónak nincs értelme,mert amitn befejezem visszajön sajnos..és életem végéig tuti nem bírnám csoki meg finomságok nélkül:/ Mégis min változtassak? Eddig össze-vissza ettem..tehát iylem,hogy reggeli tízórai nem volt hanem éppen amikor megéheztem sosem egy időben..sportolni nem sportolok..
2011. nov. 28. 21:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Egyél gyakran, kevesebbet. És a térd tényleg szétmegy, ez elhúzható bemelegítéssel, normális cipővel és nem aszfalton futással.
2011. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
pedig nekem is az a megoldás tetszik a legjobban,hogy sok sport és a kajából is sokat:S most ezsembejutott egy oylan,hogy egyikhéten sok sport és a kajára nem figyelek( azért nem vágnék be 20 tábla csokit) másik héten meg kevesebb mozgás és jobba figyenék a kajára..szerintetek?:D
2011. nov. 28. 22:20
 13/21 anonim válasza:
Szerintem? Már leírtam. de ha nem a tapasztalatainkra van szükséged, hanem mégis inkább úgy csinálod, ahogy te kitalálod, és láthatóan eddig sem volt eredményes, akkor nyugodtan. Nem is zavarok tovább.
2011. nov. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Most akkor mivan?:( Mindenki mást mondd..pedig már tökre örültem,hogy félig meg van oldva a probléma..
2011. nov. 28. 22:29
 15/21 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval..a legjobb, ha azt teszed, amit jónak látsz.
2011. nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Életmód váltás nélkül és megfelelő mozgás nélkül semmi esélyed nincs egy jobb alkatra és életminőségre. Szerintem.
2011. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
De nem tudom mit változtassak és mit cisnáljak..mindneki mást mond nekem:( és kitudja melyikre érdemes pazrolni az időmet..lehet tönkreb@szom az egészségem..és mellé még szemvedek is..
2011. nov. 28. 22:35
 18/21 anonim ***** válasza:

Nézd, mindenkire érvényes tuti megoldás nincs. A sok sport akkor teszi tönkre az ízületeid, ha kövér vagy. Először fogyj le, akárhogy, aztán kezdj el még többet mozogni. Figyeld a súlyod, ha emelkedik, akkor a következő napokban fogd vissza az evést. Idővel meg fogod találni azt az egyensúlyt, amiben annyit eszel, amennyit jólesik és annyit mozogsz, amennyi jólesik. Akkor a súlyod is be fog állni nagyjából egy értékre. Ahogy látod, most is stagnál, csak egy magasabb értéken.


Nem tudom alátámasztani, de nekem az az elméletem, hogy valaki minél aktívabb életet él fizikailag, annál alacsonyabb lesz az a súly, amit tart úgy, hogy annyit eszik, amennyi jólesik.

Persze bizonyos határok között, és az "annyi, amennyi jólesik", az tényleg annyi, amennyi jólesik, tehát nem zabálod addig magad, amíg kipukkadsz.

2011. nov. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
a súlyom nem nagy..mert kicsi vagyok.. 8-10 kg felesleg van rajtam..annyire nem vészes..de pont zavaró:S
2011. nov. 28. 23:19
 20/21 anonim ***** válasza:
azt a válaszolót tudom igazolni, aki a napi 1.5 óra intenzív sportot ajánlotta. régebben minden nap volt edzésem és annyit zabálhattam, amennyit csak akartam, mégse híztam. mikor lesérültem és egyik pillről a másikra heti 0 edzés. fél év -> 15kg +
2011. nov. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!