Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lefogyni fogyókúr...

Hogyan lehet lefogyni fogyókúra nélkül? Elegem van már!

Figyelt kérdés
A fogyónak nincs értelme,mert amitn befejezem visszajön sajnos..és életem végéig tuti nem bírnám csoki meg finomságok nélkül:/ Mégis min változtassak? Eddig össze-vissza ettem..tehát iylem,hogy reggeli tízórai nem volt hanem éppen amikor megéheztem sosem egy időben..sportolni nem sportolok..
2011. nov. 28. 21:37
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Min változtass? Az életmódodon (Mivel az alkatodon - ti. hogy eszel és nem hízol -) ugyanis nem tudsz.

Tehát kevesebb kalóriát vigyél be és többet mozogj. Rendszeresen.

2011. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
kalóriadeficit...ez a lényeg,ezen belül szinte mindegy mit eszel,csak ez meglegyen és tuti fogysz.
2011. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hízni nem hízok..már jóideje tartom a súlyom...kalóriát nemtudok számolni ugyanis az ebédemet nem én készítem...és így meg eléggé pontatlan lenne:( Már nem tudom mit csináljak...
2011. nov. 28. 21:46
 4/21 anonim ***** válasza:
Menj el esténként sétálni és egyél kevesebbet + amikor csak lehet, gyalog közlekedj! Nekem ez bejött.
2011. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A mozgást már eldöntöttem.. futás lesz..meg görkori/ most télen jégkori.. volt már rengeteg( 2éven keresztül) fogyis próbálkozásom..tehát már megy 60-75 perc futás egybe..:D A kajálással van nekem gondom:( nem tudom azt cisnálni,hogy jó akkor most nem eszek két zsemlét reggelire..mert eddig össze.vissza zabrintottam..kitudja mit mikor..érthető?
2011. nov. 28. 21:50
 6/21 anonim válasza:
Igen, értem... A "rendszeresen"-t a kajálásra is értettem, nemcsak a mozgásra. Ha nagyjából azonos időpontokban egyenletes (de kevesebb mint eddig!) mennyiséget eszel, akkor a szervezeted nem zavarodik össze, nem tartalékol "ész nélkül, mindenáron" (mivel nem hiszi azt, hogy éhezés van, mint a fogyózásnál), hanem beáll az új rendszerre. Kitartást!
2011. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Baromi egyszerű: napi minimum egy, de inkább másfél óra intenzív sport, plusz 1-2 óra gyaloglás - amellett gyakorlatilag azt eszel, amit akarsz.

Amíg sportoltam (főleg táncoltam), annyit ettem, mint valami fizikai munkás, simán ment a minden nap édesség, satöbbi. Amint lecsökkent heti háromra a számuk, azonnal felkaptam 10 kilót. Ennyit számít.

2011. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
igen ezeket már mind végigondoltam.. csak van egy családtagom,aki mindennao futkorászott és most már szar a térde..és ennyi időm meg eleve nincs:S heti 4re gondoltam én..
2011. nov. 28. 22:01
 9/21 anonim válasza:
Szerintem napi 1,5 óra intenzív sport mellé 1-2 óra gyaloglással nagyon sok. A legtöbb embernek elég heti 3-4 alkalommal 1-1,5 óra edzés (én valami intenzívet javaslok, ami nem unalmas, pl Zumba, Aerobic, Spinning (bár ez utóbbi nem mozgat meg mindent).
2011. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
7. vagyok, azért írtam ezt a mennyiséget, mert tudom, hogy ennyi mellett már gyakorlatilag annyit eszik az ember, amennyit akar, én minden étkezésnél kb. pukkadásig ettem magam, és stabilan tartottam az 57 kilómat, ami ráadásul kb. 50-nek nézett ki.
2011. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!