Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak? Nem igazán...

Hogy fogyjak? Nem igazán értek ehhez.

Figyelt kérdés
75kg vagyok és 165cm. Régen táncoltam és vékony voltam, de 1,5 éve abbahagytam és felszedtem jó pár kilót. Most fogok továbbtanulni és táncosnak szeretnék menni. De nem néz ki valami jól amikor táncolok, mert a háj lötyög. Az alkalmassági február 24.én lesz. Addig szeretnék kicsit fogyni. Lécci adjatok tanácsokat. Mikor egyek, mennyit, mit stb. 7kor szoktam kelni. Nem reggelizem, de ha kell a fogyáshoz akkor fogok. Az iskolában menzás vagyok. Sportolni nem szoktam, de ugye elkezdtem táncolni megint és minden 2. héten, minden nap 1 órát táncolok. 14/L
2011. nov. 27. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

R. szendvics zölddel, sovány sajttal, szalámival, mondjuk tej, v gyümilé, rántotta kis olajon...

T. gyümölcs, v kis zsír% joghurt

E. amit a menzán, de ne edd meg az egész adagot

U. gyümi, joghurt

V. túró, tojás (főtt), v szendvics, zölddel


Nekem elég volt az, h sokat mozogtam és minimalizáltam a zsírfogyasztást (kenyeret ettem este is, meg péksütit, de vajjal, zsírral csínján bántam), meg úgy, kb. felét ettem, mint előtte.

2011. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

r: zabpehely joghurttal és gyümölccsel

vagy

teljes kiőrlésű kenyér sonka, tojás, sovány sajt és zöldség

t: gyümölcs

e: menza, ha süti van ad oda valakinek, levest edd meg ha nagyon zsíros vagy édes akkor hanyagold vagy edd a felét

u. gyümölcs

v: joghurt, kefír, hús, hal, tojás, túró, zöldség, gyümölcs

2011. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kevesebb energiát kell bevinned (természetesen egészséges ételekkel) mint amennyit felhasználsz.

tippeket írtak.

én ajánlom tanuld meg ezt is: [link]

2011. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!