Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 10 kilót?...

Hogyan fogyjak le 10 kilót? 68 kg vagyok, max 2-3 kilót tudok lefogyni, és utána visszajön.

Figyelt kérdés
1500kcl-t eszek egy nap, mondjuk így rohadt éhes vok, de nem lépem túl! Naponta reggel cappucinó, délbe ebéd,4kor uzsi,8kor vacsi. Már sose fogok lefogyni végleg?
2011. nov. 21. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy eszel, és visszajön? Olyan nincs. Vagy csökkentsd tovább az energiabevitelt, vagy növeld az energialeadást (=sportolj). Példáulj gyalogolj naponta egy órát.
2011. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugyanannyit eszek általában, viszont a sport változó. Szobabiciklizni szoktam, aztán ha van erőm sokat biciklizni, 45perc akkor fogyok, ha meg csak 20percet van kedvem, akkor meg visszaszedem amit leadtam.
2011. nov. 21. 12:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Szóval ha a sport fele, akkor egy idő után plussz 2-3 kiló. Aztán ezért biciklizek többet, akkor lemegyek, és nem tudok többet fogyni, aztán utána elmegy a kedvem és kevesebbet bicajozok és hízok,utána meg megijedek aztán megint nyomom. De tök mindegy, mert max 65 kiló vagyok akár mit teszek, kevesebb nem tudok lenni!! :(((
2011. nov. 21. 12:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!