Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » HOGYAN FOGYJAM LE EZT?

HOGYAN FOGYJAM LE EZT?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Előre közlöm,nem kamu a kérdés.Hatalmas problémám van!!! Egész pici koromtól sportoltam..Fociztam 5 évig,röpi 4 év,heti 5-6 edzéssel...Olyan izmos lettem egy idő után hogy rendesen kockás hasam volt,meg a kar-láb izmaim is,hát húúúúúú..Aztán jött a gimnázium....Mivel énekesnek tanulok,abbahagytam a sportolást,mert nem fért a zenei elfoglaltságaim mellé...Itt jöttek a plusz kilók......De mivel iszonyatosan izmos voltam/vagyok,a plusz kilóktól sem lettem dagadt,de megváltozott a testem..Olyan vagyok,mint egy farönk,totál vastag lettem....Ne ájuljatok el,jelenleg 93 kiló vagyok,de nem nézek ki kövérnek,ez csont,mert nehéz csontozatú vagyok,és izom....viszont mégis vastag mindenem,és ez idegesítőőőőőő.Mit tegyek ellene,fogyózzak?
2011. nov. 27. 01:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

lehet megér egy rövid írást ez a kinézet is dolog.

a csontozatban nincs jelentős eltérés. edzés miatt kialakult tömörebb csont szerkezet miatt sem lesz valaki 10 kilóval nehezebb.

egy ember akkora tömegűnek néz ki, amilyen nehéz. csak nehéz ezt megállapítani. nincs olyan hogy valaki kisebb tömegűnek néz ki.

tipikus példa, boxolók: kiedzett, sokszor izmos felsőtestük van, ezért gyakran "nehéznek" nézik őket. ami hülyeség, mert csak az nézi nehéznek őket, aki nem veszi figyelembe hogy közben pl. vékony lábuk van.

amatőr emberek tippelnek félre testtömeget, aki ért hozzá, az meg tudja saccolni.

megtévesztő, mert az egyenletesen eloszlott zsír nem feltűnő, de mégis sokkal több plusz tömeg lehet mint amennyit gondolna az ember. ezt észben lehetne tartani. köszöntem.

2011. nov. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
177 centi vagyok...és nem vagyok hájas,a hasam tök lapos,ha leülök sem hájas..a lábamon látszik,mert az kb most mindenhol egyforma vastag....ez a gondom...
2011. nov. 27. 13:46
 13/17 anonim ***** válasza:
nem hiszem el hogy ilyen van (93kg mellé lapos has), csak ha látom. Szerintem rossz a mérleged. Am ha igaz, szép lány lehetsz, én pl nem szeretem a gebéket.
2011. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nincs is probléma.. ha a lábad izmos, akkor csökkenthetsz testzsírt és egy idő után jobban előjönnek majd az izmok vonalai.
2011. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Ez maximum fordítva lehet igaz.

A barátnőm kinéz kb 50 kilónak, szép, formás. Na nyilván az izomtól az és 61 kiló, de senki meg nem mondaná.


Visszafelé ez elképzelhetetlen számomra.

Azért a 93 kiló egy nőnél....az látszik, biztos ott az izom is, de zsír is lehet rendesen."

Milyen visszafelé, magyarázd már meg... Fordítva? Ugyanolyan esetet írtál le, csak kisebb számokkal, most akkor milyen visszafeléről beszélsz, írj már érthetően... Köszi.

2011. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

arra gondolt, hogy valaki 90 kilósnak néz ki, de csak 80kg.

boxolók rend szerint nehezebbnek tűnnek mint amilyen nehezek valójában, az erős felsőtest miatt (vagy ha itt van zsír fölösleg) nehezebbnek tűnhet az ember, már ha hozzá nem értő ítéli meg. de ez csak optikai kérdés.

2011. nov. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Jó, logikusan nézve erre gondolhatott volna, mégis ezt írta, ami meg a kérdező példáját igazolja:

"A barátnőm kinéz kb 50 kilónak, szép, formás. Na nyilván az izomtól az és 61 kiló, de senki meg nem mondaná."


Na mind1, vagy válaszol, hogy értette, vagy nem :-D

2011. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!