Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » HOGYAN FOGYJAM LE EZT?

HOGYAN FOGYJAM LE EZT?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Előre közlöm,nem kamu a kérdés.Hatalmas problémám van!!! Egész pici koromtól sportoltam..Fociztam 5 évig,röpi 4 év,heti 5-6 edzéssel...Olyan izmos lettem egy idő után hogy rendesen kockás hasam volt,meg a kar-láb izmaim is,hát húúúúúú..Aztán jött a gimnázium....Mivel énekesnek tanulok,abbahagytam a sportolást,mert nem fért a zenei elfoglaltságaim mellé...Itt jöttek a plusz kilók......De mivel iszonyatosan izmos voltam/vagyok,a plusz kilóktól sem lettem dagadt,de megváltozott a testem..Olyan vagyok,mint egy farönk,totál vastag lettem....Ne ájuljatok el,jelenleg 93 kiló vagyok,de nem nézek ki kövérnek,ez csont,mert nehéz csontozatú vagyok,és izom....viszont mégis vastag mindenem,és ez idegesítőőőőőő.Mit tegyek ellene,fogyózzak?
2011. nov. 27. 01:27
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés,akit megkérdeztem eddig hogy mennyinek néz,mindig ilyen 60 körül néztek....Ezért mondom,hogy csak az látszik,hogy vastag a lábam....Amugy 16/L
2011. nov. 27. 01:30
 2/17 anonim ***** válasza:

a 93 kilós lányt 60-nak nézik ,és te ezt elhiszed ?

na ezzel most sokunkat megnevettettél

2011. nov. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

húúúú de vicces első válaszoló... és mi van azokkal akik soványak meg minden és 80 kilók mégsem látszik rajtuk?

Én is "állítólag" 90 kiló vagyok, a testemen meg egyáltalán nem látszik semmi. A súly az csak egy szám....

2011. nov. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hmmm... lássunk egy fényképet ha lehet, mert így nehéz erre mondani bármit...
2011. nov. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"Én is "állítólag" 90 kiló vagyok, a testemen meg egyáltalán nem látszik semmi."


-no comment-

2011. nov. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ez maximum fordítva lehet igaz.

A barátnőm kinéz kb 50 kilónak, szép, formás. Na nyilván az izomtól az és 61 kiló, de senki meg nem mondaná.


Visszafelé ez elképzelhetetlen számomra.

Azért a 93 kiló egy nőnél....az látszik, biztos ott az izom is, de zsír is lehet rendesen.


Hány cm vagy?

2011. nov. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kérdező!

normális étrendre át kellene térni. meg időnként azért terhelni azt a híres izomzatot.. nem mintha a kockás has azt jelentené, hogy nőhöz képest izmos voltál. csak azt hogy nem takarta el zsír. just saying..

2011. nov. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem itt teljesen normális és előrelátható folyamatról beszélünk. Általában minden intenzíven sportoló személlyel ez történik amikor részben elhanyagolja magát a sport kivágásával. Lehet, hogy az étrended nem is változott annyira, de mivel a hozzá megszokott mozgásmennyiség hiányzik mellőle, hát ezért most ugyanaz az ételmennyiség más eredményeket hoz létre.

Ahoz, hogy megállítsd ezt a folyamatot, azt javaslom, hogy iktasd be újra a sportot vagy csökkentsd az ételmennyiséget, mert különben ídővel már nem " csak " vastag leszel. ÉS ez még mindig csak arra van, hogy ne vastagodj tovább.


Azonban ha leakarod adni a felszaladt pluszt akkor feltétlenül csökkentened kell az ételmennyiséget és a sportot is tanácsolt lenne újra elkezdeni, legalább amennyire lehetőséged van. Fogyni nem lehetetlen, bármilyen vastag is lennél, csak belekell vágni egyszer.

2011. nov. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
azért azt ne hidd el,h 60kgnak látszol..+-10-15kg belefér..tehát nekem is elvileg nehéz a csontozatom meg izmos vagyok,de mégis .. na mind1
2011. nov. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

kéépet!:D

Én is izmos vagyok,látszanak a láb- és karizmaim,ha jobban odafigyelek a kajára,a hasam is kockás,de csak 60 kg vagyok 171 cm-hez.:D Kb. 54-55 kilónak néznek az emberek.Lehetetlen,hogy téged 33 kilóval könnyebbnek nézzenek.:) Kamuznak,nem akarnak megbántani.

2011. nov. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!