Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt fogyhatok le...

Mennyi idő alatt fogyhatok le szerintetek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok 156 centi magas és 73 kg. már fogytam 11 kilót.De még hátravan legalább 15 kg fogyás.napi 1300-1400 kalóriát eszek .Egyik nap Tatarek Rezső féle 60perces tornát végzem másik nap Rubint Réka 40perces edzését plusz 20perc hasizmot(persze nem tudok még annyit megcsinálni a feladatokból mint ők de már fejlődök).Szerintetek mennyi idő kell még ahhoz hogy lemenjen az a 15kiló?
2011. nov. 15. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A mozgást nagyon jól csinálod szerintem. De mit eszel? erről nem írtál egy szót sem, pedig fontos lenne.
2011. nov. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Zöldséget, gyümölcsöt, tojást, csirkemellet.nem használok cukrot, fehér lisztet. A fehér kenyeret lecseréltem Graham-kenyérre/tejleskiőrlésűre (attól függ mi van a boltban)Hétvégente egyszer-kétszer iszok házi tejet.Ha nagyon megkívánom és belefér a napi kalóriába választok egy csokit is.De eddig csak 1x volt ilyen.:-)Azt hiszem ennyi.
2011. nov. 17. 08:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!