Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azok segítségét szeretném...

Azok segítségét szeretném kérni akik 20-30 kg-ot fogytak, hogy csinálták? Minden ötletet szívesen fogadok.

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 14:11
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én édességfüggő vagyok, na meg szeretem a rágcsákat (chips, ropi, perec, stb.) 80 kg-ról 54-re mentem le, semmi édesség, 6 után nincs kaja, és egyébként egész nap ettem valamit óránként (akkor még suliba jártam, és minden szünetben), hogy ne legyek éhes - alma, natur zabpehely gyümölccsel, egy-egy kis szelet graham kenyér zsírszegény sonkával, stb. Mellette minimum napi 3 l szénsavmentes ásványvíz. Nagyjából ennyi, de mihelyst visszatértem a régi étrendemhez, jöttek vissza kilók is. :(
2011. nov. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Leszoktam a cigiről. Hirtelen nagyon sok energiám lett, és még a lépcsőzést is látványosan jobban bírtam.

2. Napi 1200 kcalt ettem, de volt, hogy kevesebbet. Ha megkívántam egy csokit, beleszámoltam, mint ahogy a kv-ba egy kanál cukrot is.

3. Edzettem, mint egy bolond. Nekem nagyon kellett, hogy lefogyjak. Volt, hogy napi 2 edzésre mentem, reggel és este. Eleinte nagyon nem bírtam, fájt a térdem, egyszer még övsömört is kaptam, úgy megerőltettem magam. De csináltam tovább.

4. Amikor megállt a fogyás, nem estem kétségbe, hanem lementem 1000 kcalra, és jobban megnyomtam 1-1 edzést. Mondom, nekem nagyon kellett az álomalak.

5. Amikor elértem a kívánt súlyt (adatok lent), rájöttem, hogy sokkal könnyebb volt lefogyni, mint a súlyt megtartani.

6. Véres csatát vívtam, hogy a vékony alakom megtartsam. De úgy 1 év alatt visszaszedtem (részben izomban) 8 kilót, és ezt a súlyt ma minden megerőltetés nélkül tartom, és abszolút nem figyelek a kajára. (De szemetet nem eszem!)Vegetáriánus lettem, és e-cigit is szívok néha, nikotinmenteset.


Adatok: kezdő súly: 112

legkisebb súly: 65

ma: 72-75 között

ahol megállt a fogyás (több hónapra): 80 alá nagyon nehezen mentem


Kb. 1 év alatt fogytam le, és tényleg brutál volt, hogy ne szedjem vissza rögtön. Nagyon nagy önkontroll kell akkor, nagyobb, mint fogyi alatt. Mert szervezet megszokta, mennyi zsírt raktároz X éve, és támadásnak ítélte, hogy a töredékével gazdálkodhat. Úgy 1,5 év volt, mire beállt a szervezetem, és 2 év után már simán tartom, semmi falásroham. Edzeni így is edzem heti szinten többször. Csak már nem őrülök meg, ha 1 kimarad.

2011. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is lefogytam kb. 25 kg-t. Sokszor csináltam gyümölcsnapot, délután próbáltam már 4 után semmit nem enni, viszont reggel igen korán ettem már, mert nagyon éhes voltam. Kellene még fogynom legalább 10 kg-t, de sajnos elfogyott a kezdeti lelkesedésem. Sokszor eltévelygek és már este is szoktam eszegetni, persze ilyenkor hízok is. De egy-egy gyümölcsnapot beiktatva sikerül tartani a súlyomat.

Ja, igen a kenyeret teljesen elhagytam, helyette zöldséget eszem. Pl. virsli mustárral paradicsommal, vagy tojásrántotta paradicsommal, paprikával.

2011. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!