Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pocak leadása, szálkásítás....

Pocak leadása, szálkásítás. De hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehrt, hogy bután fog hangzani, amit elterveztem, mert nem fogok vele egyről a kettőre jutni, éppen ezért szeretnék segítségeteket kérnem. Tehát 170 cm, 60 kg vagyok. Az alkatommal semmi baj, viszont a pocakom az elmúlt hónapokkal szépen lassan megnőtt, "zsíros lett". (Szerintem ez a sok ülésnek köszönhető.) Viszont a többi tájon teljesen rendben vagyok. Na most, keményen elszántam magam arra, hogy leadjam a hasam, és egy kicsit formáljam az alakomat? (Gondolok itt szálkásításra.) Ezért most megfordult a fejemben, hogy napi egy reggelivel (egy kenyér), egy db. müzlivel vagy "jó reggelt"-tel, ebéddel (ami jön, de csak kis mértékben) és vacsorára almával el lehet ezt valahogy érni? Plusz mellette mozognék, nyomnám a felüléseket, fekvőtámaszokat. (Tudom, hogy helyi zsírégetés nincs, ha megy le a zsír, akkor mindenhonnan megy.) De mivel nem vagyok testépítő, ezért nem szeretnék nagyon kemény diétát sem (gondolok itt pl. a rizs + csirkemell). Tudnátok segíteni? Válaszotokat köszönöm!
2011. okt. 25. 17:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odabiggyeszteni a végére: 21/F.
2011. okt. 25. 17:15
 2/3 anonim ***** válasza:

Akár elbirod fogadni okár nem, ha rossz minőségű kaját eszel abból zsír lesz. Persze hogy milyen arányban az sokmindentől függ.Ha koplalsz katabolikus állapotba kerül a tested és megpróbál többet raktározni. Vagy normális kaját eszel és szálkásításhoz megfelelő edzéseket végzel, vagy inkább ne csinálj semmit mert csak elfogysz vagy meghízol.

Amugy én 60kilósan nem akarnék szálkásítani akkor sem ha lenne egy kis pocakom.Sportolj meg egyél normálisabb kajákat és rendszeresebben és akkor hosszab távon javulni fog a helyzet.

2011. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. okt. 26. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!