Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék olyan 10-14...

Fogyni szeretnék olyan 10-14 kg szerintetek így menni fog?

Figyelt kérdés
Egyszer már lefogytam 7 kg ot ugy h alig ettem de utána vissza jött 9 kg. Azóta vannak problémáim mióta letettem a cigit. De most elkezdtem kardiozni 7napból 5 -öt és 6 után nem eszek, napközbe is csak mértékkel sok gyümi zöldség.
2011. okt. 22. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem amit írtál, az magában foglalja az alig evés fogalmát. Keress rá egy jó étrendre, akár itt az oldalon, akár máshol, hiteles forrásból. Este 6 után nem enni hülyeség - csak akkor van értelme, ha már 8-kor alszol.

Ha egy kicsit körbenézel a témában, rá fogsz jönni, hogyan lehet lefogyni szenvedés nélkül, éhezés nélkül, és meg is lehet tartani a leadott kilókat :)

2011. okt. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Csökkented a napi abrak beviteli mennyiséget.
2011. okt. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lenyeg h hagyd ki a szenhidratot..nem kell koplani, egyel minel tobb feherjet, hust tejtermekeket stb..annyi jo feherje recept van..nezz utanna..ha mellette meg tornazol is az szuper..en csinalom a fherje dietat 3hete es 7,5kg ment le rolam..es mellette setalgatok..
2011. okt. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!