Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lefogyok 10 kg-t, lógni a...

Ha lefogyok 10 kg-t, lógni a mellem? 172/69,21L

Figyelt kérdés
Nagyon féltem. :(
2011. okt. 19. 12:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

na most mi az igazság?

9 kg-t mindenképp leszeretnék,elég duci vagyok...és idegesít

2011. okt. 19. 13:38
 12/20 anonim ***** válasza:
Az az igazság szerintem, ha genetikailag onnan kezded és hirtelen is fogysz és nem figyelsz oda, akkor lógni fognak. A mellizom erősítést se kell túlzásba vinni, csak minden nap valamennyit. Amúgy mi minden tesiórán csinálunk és még sincs olyan mellizmom, mint a fiúknak:/ Viszont kicsit kiemeli őket. Az a lényeg, hogy lassan fogyj. Pl 1 hónap alatt 2-3 kg-ot. És ha még hozzá tornázol is kicsit és veszel valami mell vagy bőr feszesítős krémet vagy testápolót, akkor nem szabadna gondnak lennie. De lehet nem onnan kezded mert ilyen beállítottságú vagy:) De mindenképpen lassan fogyj, ne 2 hónap alatt mind a 10 kg-ot:) Sok sikert:)
2011. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy gyúrjon. Azt mondtuk, hogy mellizomgyakorlatokkal lehet segíteni a feszességet.


[link]

2011. okt. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

de h szabályozzam a fogyásom?:D

eszek rendesen, cska édességet nem, meg minden nap egy órát edzek

2011. okt. 19. 14:02
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát úgy szabályozd, hogy nem koplalsz, mint egy idióta, hogy majd 13 nap alatt lefogysz 10 kilót, hanem normálisan eszel, kialakítasz egy étrendet és életmódot.
2011. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Jó, ezt nem írtad. Sokan valami őrült diétába kezdenek és 1 hónap alatt 5 kg lemegy róluk. De a választ ettől még a kérdésedre megkaptad szerintem:)
2011. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
"Itt nem árt ha megjegyzem, mellből bizony mindenki fogyni fog, de ez nem lehet senki számára sem kifogás. Azért nem fogyózni, hogy ne legyen kisebb melled és ezt kifogásként felemlgetni, szóval ez már tényleg a legalja. Egy nagyobb mell egy hájas testen nem menő és nem szexi, de ezt csak úgy megjegyeztem."
2011. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 LadyLee ***** válasza:

Előttem szóló:


Nem amiatt aggódik, hogy kisebb lesz, hanem hogy lógni fog. A kettő nem ugyanaz!

2011. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
utolsónak igaza van, nem érdekel,h kisebb lesz,azt nem akarom,h lógjon!
2011. okt. 19. 14:39
 20/20 anonim ***** válasza:
mondtuk már, hogy ha nem koplal, nem fog lógni. csak kisebb lesz.
2011. okt. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!