Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Innen hogyan tudnék fogyni?...

Innen hogyan tudnék fogyni? Kép lent!

Figyelt kérdés

Amint látjátok nem vagyok se elhízva,sőt,kimondottan vékony vagyok,de a csípőmből szeretnék fogyni.

Az nem csak csont,még a nadrág is kidobja,ezt kb HOGYAN és mennyi idő alatt tudom leadni,hogy arányos legyek az alakommal?

[link]


Bocsi,a kép elég pici lett!

23 L


2011. okt. 17. 23:52
1 2
 11/14 LadyLee ***** válasza:

Csak sajnos manapság az összes csaj egyedül a külseje területén törekszik a tökéletességre... Eléggé szánalmas.


De, hogy a kérdésre is válaszoljak: nem fogsz tudni csípőből nagyon fogyni, mert ilyen az alkatod, a csontodból nem tudsz leadni. Meg egyébként sem kell, nem vagy kislány - egy nőnek pedig legyen csípője. A külsőd helyett inkább más területen tökéletesítgesd magad...

2011. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Smartguy86 ***** válasza:

Eddig senki nem írta szegénynek?


NINCS HELYI FOGYÁS/ZSÍRÉGETÉS!!! Fogyni csak az egész testről lehet!!! Módja: kiszámolt diéta + sport!


Amúgy meg medencecsontból nem lehet fogyni. Elég gebe vagy így is. Inkább mással kápráztasd el a fiúkat...

2011. okt. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

EZ a gebe! [link]


ne bíztassátok már, hogy hízzon, nem 180 centi és 40 kg! nekem is látszik a bordám, DE 173 cm-hez 63-64 kg vagyok ami rohadtul nem kevés, de nem fogok meghízni -.-"

2011. okt. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedve Utolsó!


Akit linkeltél az nem gebe, hanem anorexiás, méghozzá nem is most kezdte...

2011. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!