Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez milyen hatásos? Próbáltad...

Ez milyen hatásos? Próbáltad már? 163cm 68kg vagyok. /6-7-8 kg-t szeretnék leadni! /

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem eléggé betartható amit írnak étrendnek! (:


2011. okt. 11. 21:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

én pont a ruhavásárlás miatt óvnálak ettől a diétától több okból is:


1. ha azt tekinted fogyásnak, hogy a mérleg kevesebbet mutat, akkor fogyni fogsz. De valószínűleg víz, bélsár és a glikogénraktárak ürülnek ki a szervezetedből. Ezek összesen akár 4-5 kiló is lehet! Tehát ennyit veszthetsz 1 hét alatt, anélkül, hogy egy centit is csökkent volna a derekad vagy a feneked körmérete! Mondanom sem kell, hogy akkor semmi értelme kisebb ruhákat venned, hiszen attól még, hogy 4 kiló vízzel kevesebb van benned megkötve, ugyanannyira zsíros maradsz. Ha újra elkezdesz rendesen táplálkozni --> visszatöltöd a glikogénraktárakat, megtelik a gyomrod, beled, máris megvan az a +4 kiló. És most jól jártál, mert legalább nem dobtál ki feleslegesen pénzt.


2. Ha valamilyen csoda folytán mégis csökken 1 ruhaméretet a tested (amihez tapasztalat szerint minimum 5-10 kilót le kell adnod ZSÍRBÓL, és ahogy fentebb említették, ez fizikailag lehetetlen), és veszel új ruhákat, akkor a következő pár hétben már csak attól, hogy 2 falattal többet eszel az eddiginél, simán visszaszeded a leadott kilókat. És voilá, kidobtál egy rakat pénzt egy csomó használhatatlan ruhára, amibe mindössze 2 hétig fértél bele.


Az a jó hír, hogy ha a fenti tanácsokat megfogadod (Réka diéta, életmódváltás, stb), akkor 2-3 hónap alatt úgy adhatod le a kilókat, hogy utána simán vehetsz kisebb ruhákat, mert nem hízod vissza. Újabb ruhákat csak akkor kell majd venned, ha unod az eddigieket, és ha odafigyelsz magadra, garantáltan nem kell nagyobb méret után kutatni a boltban :)


Nem csábító ajánlat? Sokkal kevesebb lemondással, tartósan lefogyhatsz, azaz ZSÍRT VESZÍTHETSZ (és nem vizet meg egyéb dolgokat, amik nem befolyásolják a ruhaméretet), és életed végéig megőrizheted az alakod, ha 1 hét helyett 2 hónapot ráfordítasz.


tudom miről beszélek, én pont 2 hónapja váltottam életmódot, és régebben a 42-es gatya szűk volt, most tökéletesen beleillek a 38-asba :)

2011. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!