Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez milyen hatásos? Próbáltad...

Ez milyen hatásos? Próbáltad már? 163cm 68kg vagyok. /6-7-8 kg-t szeretnék leadni! /

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem eléggé betartható amit írnak étrendnek! (:


2011. okt. 11. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én azt mondom hogy próbáld ki ha szeretnéd. Én nem ezt próbáltam ki egy másikat, abban nem a savanyú káposzta volt a sok hanem a tojás. Nehéz volt,az emésztésem elég rossz lett tőle, megutáltam a tojást és igaz hogy fogytam tőle de elég hamar visszaszedtem. Ez kicsit monoton diéta amik általában a villám diéták, nekem személy szerint ezek nem vállnak be. Ráadásul a káposztával lehet hogy kicsit kikészíted a gyomrodat. De természetesen mindenki a saját bőrén tapasztalja meg. Én most a kalóriaszámlálást csinálom,legalább változatos és nem vonok meg magamtól semmi jót de betartom a bizonyos kalóriahatárt ami nekem kell a fogyáshoz.

JA és amúgy itt kitudod számolni hogy mennyi a testtömegindexed és hogy melyik csoportba tartozol. [link]

2011. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Asszem 2 hétig utána rá sem tudnék nézni sem az almára, sem a répára(tudod milyen szar íze van zellernek?? ráadásul mindennap???áááhhh... )

Ezentúl elég egyoldalú, minden de. 2 alma, du. répa-zeller, este ugyanaz... Lehetne legalább 2-3 fajta gyümölcsöt használni, de én 4. nap már se a káposztára se a répára rá se tudnék nézni...

(mondjuk a káposzta-levest én már próbáltam, hát nem kívánom senkinek: inkább nem ettem az 4-5.naptól, mert ha azt a sz.rt kell, inkább éhen halok-na nem mintha annak bármi hatása lenne, ja de:utána 2 hétig falási rohamok)


Szóval én inkább azt a Hollywood Diétája(5nap-3,5 kg) fehérjedús étrendet választanám, ha fogyni akarnék, de szerencsémre nem kell...

2011. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyébként ha csökkented a kcal bevitelt, csatolsz minden étkezéshez fehérjét+ valamilyen formában káposztát, biztos vagyok benne, hogy valamilyen szinten elő tudod segíteni a zsírpárnáktól való megszabadulást..

(meg persze egy kis mozgással..., de gondolom nem úgy akarsz fogyni, azért keresgéltél ilyen gyors-fogyis étrendet..)

2011. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat! :)

Hát kiszámoltam és 59-60kg-nak kellene lennem.. :/ Hát igen, tudom hogy fogynom kell.

Hála Istennek hogy neked nem kell fogynod (2.válaszoló.)

Igen, viszonylag hamar leszeretném dobni ezt a felesleget, mert azért itt a tél és már megújult külsővel jó lenne belevágni ruhákat venni.. stb. :)

2011. okt. 11. 21:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Réka diétás étrendjét próbáltad már? Azok elég jók, és ha a mozgással egybekötöd nagyon hatásosak is...(jó, nem 1-2 hét alatt, hanem 2-3 hónap alatt, de utána nincsen sem falási rohamod, sem jojó effektus, azt lehet tartani... én pl évek óta asszerint eszem és ezért nincsenek súlyproblémáim.)
2011. okt. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tűnik rossznak az étrend, bár szerintem kcal-ban nézve kevés, és az 1 hét alatt látványos fogyásban viszont nem hiszek.

Az egészséges fogyás heti fél-1 kg, ami azért nem lehet annyira látványos.

Ha 1 hét alatt vki lead 5 kg-ot, annak csak minimális része zsír, és hamarabb szed vissza többet, mint amit leadott.

(Ha az alapanyagcsere érték alatt eszel, akkor tartalék üzemmódra kapcsol a szervezet, és amint visszatérsz a "normál mennyiségre", hízni fogsz.)

2011. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha még nem próbáltál ilyen gyors-fogyit, és csábít hát próbáld, de készülj fel, hogy ha 7 napig sokfajta tápanyagot vonsz meg magadtól (úgy tűnik majd, hogy hónapok óta nem ettél ezt vagy azt...)utána elvesztheted a kontrollt a szervezeted felett és előbb vagy utóbb visszaszeded a leadott kilókat zsír formájában.

Próbáld ki, ha úgy gondolod, de hogy utána mi lesz..

(talán megpróbálhatod tartani a súlyod diétával...)

2011. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem olvastam kommenteket


Mi ez az 1 hétre kitalált csodadiéta őrület? elég mókás? 1 hét van már csak hátra, vagy mi? :)

2011. okt. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Nem várok csodát, de azért jónak hangzik.. (: és olvastam már sok mindent.. de hallottam már olyat is aki lefogyott villámdiétával és vissza se hízta ..

2011. okt. 12. 15:28
 10/11 anonim ***** válasza:
ha nem eszel, nem hízol vissza, semmi probléma. de miért jó az, hogy vizet vesztesz, kiürül a bélcsatorna, izomzatot veszt az ember.. ez miért jó fogyás? nem zsírt akartok fogyáskor leadni? mert ha csak tömegvesztés a cél, akkor ne öltözz fel, és már egy ruházattal könnyebb vagy egész nap.
2011. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!