Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Téged is idegesítenek egy...

Téged is idegesítenek egy csöppet az ilyen jellegű fogyókúrás kérdések?

Figyelt kérdés

"Ha ezt meg ezt csinálom, akkor mennyit fogyhatok x idő alatt?"

"Ezzel és ezzel mennyi idő alatt tudok leadni x kilót?"

"Mit csináljak, hogy x kg-ot fogyjak??? Minél hamarabb?"


Úgy érzem, egyes emberek sajnos nem érzik át a fogyás és az egészséges életmód esszenciáját. Nekem pl. sosem jutottak eszembe ilyen kérdések, hisz nem így indul egy sikeres fogyókúra? Ezeknek az embereknek persze fontos segíteni, hogy sikeresek legyenek.


2009. ápr. 25. 22:04
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Véletlenül oda is tettem kérdőjelet, ahova nem kéne, bocs!
2009. ápr. 25. 22:05
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Én ezek közül csak azt érzem idegesítőnek, amit első kettőként jelöltél meg.

Amiért a harmadik nem gáz: Van akinek gyorsan le kell adnia rövid idő alatt x kilót. Lehet, hogy ez két hét alatt 6 kilót jelent vagy ötöt, de neki azért fontos, hogy lendületet kapjon utána a többi 15 leadásához. ( persze ez nem minden ilyen kérdezőre igaz. )


Az pedig, hogy x idő alatt , ezzel meg ezzel mennyit fogy le, nha az idegesít. Mivel szerintem, ez teljesen egyénfüggő.

2009. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
nem
2009. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Nálam most ez a befutó:

"Mit kéne csinálnom? már elegem van a sok hülyeségből nekem le KELL MENNI ENNEK A 8KG-NAK!!!!!!Ne egyek napokig? Vagy milyen mozgást csináljak?Hány gugolást?Hány felülést?Napi hány kcal-t ehetek? vagy mit csináljak? :( Milyen csoda szerek vannak? vagy bármi....!!! Mit ajánlotok?Esetleg mesélhetnétek siker sztorykat nektek hogy sikerült leadnotok kilokat!!!

Róllam annyit kell tudni: 16 éves lány vagyok és az utobbi időbe nagyon elengettem magam...szóval most minden áron megakarok 8 kg-tól szabadulni!!!!sajn os azt is tudni kell születésem óta rossz az anyagcserém szóval hashajtókon élek hogy eltudjak menni wc-re!

De kérlek segitsetek!!!Mert le KELL adnom ezt a 8kg-ot!!!!!Előrre is köszi a válaszokat!!!"


hát kapott is rá válaszokat, a 200 guggolástól a fejlövésig. :)

2009. ápr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a zavaró, hogy megkérdezik hanem az, hogy minden 3. kérdés erről szól...
2009. ápr. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem idegesítenek, szerintem hülyeség ilyeneken felhúzni az embernek magát, de értelmetlennek látom.
2009. ápr. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Az a "minél hamarabb" csak akkor lehet idegesítő, ha az illető fogyókúra miatt kérdezi. Ugyanis valakinek a munkaköréhez tartozik a rövid idő alatt hízás-fogyás (színészek 1-1 szerep esetén).


Annyiban problémák, mert tényleg egyénfüggő és személyre szabott módszart kell választani, mert nem biztos, hogy ami A-nak sikerül, arra B szervezete ugyanúgy reagál, sőt, még családon belül se. Ráadásul ha típusra kérdeznek, azokra általában már van válasz ezen az oldalon valahol, csak rá kéne keresni. Az én anyukámnak életbevágó volt a fogyás téma anno, amilyen hamar tudott, le kellett adnia a már kórossá vált túlsúlyából. Ő is mindenfélével próbálkozott, nem jött be minden, a torna se igazán, mert kapkodta a levegőt és rosszul lett megerőltető mozgásra, mást kellett kitalálni. Végül találtunk egy módszert (nem, nem a divatosak), amivel 1 év kitartó munkával sikerült leadnia 30 kilót, és most igaz, hogy visszaszedett 5-öt, de stabilan tartja a súlyát néhány éve. Én a hosszú távú eredmény esetén nem tartom jónak a rövid divatmódszereket, de attól valakinek még bejöhet, csak annyi zavar, hogy ne tegyék fel naponta x alkalommal ugyanazt... Nem tudom, melyik az a témakör, ahol a legtöbb kérdés van, de a fogyókúrás biztos benne van a top 5-ben...

2009. ápr. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj ezekkel a kérdezőkkel, hogy tök mindegy mit válaszolsz neki, mert úgyis ész nélkül indul neki a fogyózásnak és/vagy életmódváltásnak. Szóval aki már így indít, az elve rossz úton jár. Tehát már a fejben rosszul gondol a fogyásra, életmódváltásra. Irreális elvárásokkal, belefektetett munka és esetleges lemondások nélkül SOHA nem lesz eredmény.


Ha emberfia elolvas 1-2 hsz-t itt heteken keresztül, akkor lazán be lehet lőni, hogy mi a helyes út és ehhez nem kell "fitnesz-dimploma". :DDD

Rendszeres mozgás, liszt- és cukormentes étkezés, sok folyadék és napi 5-szöri étkezés. ENNYI! ;) Nekem bevált...

2009. ápr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Engem az idegesít, amikor valaki 172cm-esen leakar fogyni 50 kg-ra.
2009. ápr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
én egyszerűen nem válaszolok rájuk..:D
2009. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!