Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg, hogy ne...

Hogyan oldjam meg, hogy ne hízzak?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. 167 cm, és 55 kg. Nem akarok diétázni, mert szerintem így megfelelő a súlyom, a felesleg is nagyon jól eloszlik rajtam. Csak annyit szeretnék, hogy ne hízzak, ilyen súlyban szeretnék maradni. Valami tanács ami nektek bevált?
2011. szept. 22. 19:47
 1/6 A kérdező kommentje:
vagyis szeretnék futni, hogy formában tartsam magam, milyen időközönkét, és mennyi ideig? Úgy kéne megoldanom, hogy beleférjen a tanulás is.
2011. szept. 22. 19:53
 2/6 anonim válasza:
100%
Fontos, hogy ne minden nap, inkább két naponta sportolj. Te épp futni akarsz. Kezd el x méterrel, aztán mindig egy kicsivel növeld. Majd 1-2 hónap múlva nézd csak meg, mennyivel tovább bírod :)
2011. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ússzál, vagy kerékpározzál a futás mellett/helyett, de akár tornázhatsz is a szobádban! :) A lényeg a rendszeresség.
2011. szept. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hát elvileg ha az ember normálisan kajál és mozog, akkor nem hízik el, bár nem tudom, talán van olyan, aki végigdiétázza az életét, mert nem tudj a normál súlyát tartani? :O de sztem ha futsz az csak jó lehet, és sztem se mindennap, mondjuk 2 naponta elég, a köztes napokon mást is lehet csinálni, ami más típusú... mondjuk izomfejlesztést
2011. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
van heti két testnevelésórád, légy rajta aktív + heti 3*1 óra intenzív sport - futás, kerékpározás, úszás, foci...
2011. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azt mondják, hogy a futás az egyik legjobb sport, mert szinte minden izmot megmozgat.Amúgy szerintem 55kg nem sok.Hajrá!
2011. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!