Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Antifogyókúra-nap (sic! )...

Antifogyókúra-nap (sic! ) lett ez? Nem tudom eldönteni, hátha ti igen. :-)

Figyelt kérdés

Reggeli: extrudált kenyér 4 szelet, meg egy fél camambert sajt (ez így tudom, hogy pontosan 310 kcal összesen)

tízórai: egy nagy bögre tejeskávé (3dl) cukor nélkül + sok szőlő

ebéd: csirkemell mexikói zöldségkeverékkel (sajna sok volt a kukorica)

délután: egy gombóc diófagyi + még szőlő sajna

vacsora: ua. mint a reggeli

+ sajnos rengeteg rengeteg szárított alma, amit itt ajánlottak az oldalon, simán csak szárítva van(se olaj, se cukor stb), de sokat ettem nagyon

165/60kg 20L (a cél még pár kiló minusz)


2011. szept. 20. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeintem még így is fogyós.
2011. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha te úgy tudod, hogy a reggelid 310 kcal összesen, akkor vegyük ezt 2x, mert ugyebár a vacsorád is ez volt ,ez összesen 620 kcal. A többi kiszámolásával akkor foglalkozom én:

- tízórainál a tejeskávé kb. 90 kcal + a szőlő aminek a pontos mennyiségét nem tudom, azonban 200 gramm szőlő 140 kcal és ez egy olyan közepes mennyiségnek felel meg

- ebédnél a csirkemellet 150 grammra számolva ( közepes mennyiség ) 250 kcal + a zöldségkeverék kb. 200 kcal

- délután adnék egy megközelítőleges 250 kcal-t


Eddig összesen 1550 kcal,a szárított almát nem számítva bele, 100 gramm szárított alma kb 240 kcal- nak felel meg, ezt még hozzáadhatod annak függvényében hogy mennyit is ettél.


Mindent összevetve, ezt nem szúrtad annyira el, mint gondolod, ha mozogtál akkor pláne nem, de ha nem mozogtál akkor sem.

2011. szept. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az igaz hogy a fagyi kukorica szőlő nem ajánlott fogyikor de!

- a fagyi még mindig jobb választás a császárszalonnánál/mekis kajáknál, mert 1 gombóc fagyi kb. 100-130 kcal míg egy mekis-fagyi "mcfreeze" vagy hogy hívják ennek a 3-szorosa is lehet... a zsíros sültkrumplijukról nem is beszélve.

- a szőlő nem nagy baj: fogyikor tényleg NEM ajánlatos a nagy cukortartalma miatt, de amúgy tisztítókúrákra szokták ajánlani a rosstartalma miatt. az almát + szőlőt fogd fel úgy hogy sok rostot ettél -> segíti az emésztésed és az anyagcseréd. a szőlőn igazán ne aggódj az alma meg egyenesen egészséges ha nincs se cukor se olaj hozzáadva!!! azt a szárított almát bármikor eheted!

- a kukoricán se aggódj: ha nem mindennap eszel nagy mennyiségben nem baj ha pl. heti 2-3szor eszel zöldségként :)


sztem ez kiegyensúlyozott volt, sőt súlytartónak se nevezném, elmegy fogyókúrásnak!

2011. szept. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!