Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Itt sokan hogy tud-játok...

Itt sokan hogy tud-játok ránézésre eldönteni a testzsírszázalékot?

Figyelt kérdés

Sokszor láttam, mikor valaki feltöltött képet, hogy írtatok rá számokat, mittomén, 25% meg 35%...

Nem voltam még ilyen mérésen, de arra magamtól is rájöttem, hogy a netes kalkulátorok sz@rt nem érnek (én nem merek képet kitenni ide...)


2011. okt. 26. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolom csak magukból kiindulva tippelnek. ha tudod a sajátod akkor kb-re meg tudod mondani másét is. de persze pontos értékhez le kell mérni rendesen.
2011. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 .:Laci:. válasza:
úgy hogy figyeltünk az órákon...biológián is, nyelvtanon is
2011. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Akkor sem, ha nagyon figyeltél. Sőt, még a matekóra sem segít. A figyelt, az tudja, hogy ránézésre nem fog menni. Aki azt hiszi, hogy tudja... inkább hagyjuk.
2011. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem világos az összefüggés, kedves második, nem kerülgetni kell a dolgokat, hanem akkor egy az egybe leírni, de jobb lett volna inkább, ha nem válaszolsz...
2011. okt. 26. 16:59
 5/6 anonim ***** válasza:
de most tényleg szerinted hogy tudják eldönteni??? tippelnek kb-ra.vagy nem értem a kérdésed lényegét igazán. ez kb az a kategória mikor valaki megkérdi hogy szerintetek hány kalóriát ettem ma és leírja hogy egy tányér levest meg egy tányér spagettit meg ilyenek. a zsírszázalékot is csak méréssel lehet megállapítani és a kalóriához is pontos értékek kellenek hogy kiszámolja az ember. tehát aki olyan kérdést tesz fel hogy szerintetek mennyi a testzsírom az ne számítson értelmes válaszra.
2011. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__22..

Igazából ez volt az a kérdés, ami alapján az enyém íródott...

Én sem hiszem, hogy meg lehet állapítani ránézésre, pont emiatt kérdeztem...

2011. okt. 26. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!