Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ránézésre mennyit kéne fogyni?

Ránézésre mennyit kéne fogyni?

Figyelt kérdés

[link]


+ A fogamról mi a véleményetek? Kell fehéríteni rajta?


2011. márc. 3. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem olyan 8-10 kilot mindenképpen
2011. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is ilyen 10 kg környékén kellene
2011. márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a kilókon van a lényeg, hanem a zsíron. Zsírból kell fogynod mindenképpen, mert van rajtad annyi háj, hogy az már nem az egészséges kategóriába sorolandó. Járj el úszni, kerékpározz, vegyél kondibérletet és járj kondiba, a lényeg, hogy a napi minimum 1 óra sport meglegyen. Ennél több is mehet attól függően, hogy milyen a programod.


A diétádat illetően: kerüld a cukros ételeket (péksütik, cukorkák, csokik, kekszek, stb.), a cukros italokat, mindent ami csomagolt és több, mint 50%-uktól az ősnagytatáid megrémülnének ( chipsek, snackek, gyorskaják, stb. ).

Viszont figyelj oda, hogy naponta egyél friss és/vagy párolt zöldséget, friss gyümölcsöket, soványabb húsokat, tejtermékeket, jó minőségű szénhidrátokat ( MÉRTÉKKEL és akkor nem lesz gond ), valamint naponta igyál meg legalább másfél liter vizet.


Amennyiben ezeket betartod már az első hetek után lekellene olvadjon rólad jópár kg zsír, onnan pedig már ráfogsz érezni a menetre vagy ha nem akkor szivesen várunk vissza ! :-)

2011. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazat adok az előttem szólónak.

A fogadhoz: enyém is ilyen,én csak 1 max 2 skálát fehérítenék rajta.

2011. márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

69BilliárdKalória !

mondanál olyan ételeket amik mértékkel fogyaszhatók ???

milyen tejtermékek és milyen jó minőségű szánhideátok ?? konkrétumokat írnál??

köszi (:

2011. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

zsemle meg kenyér nem a legrosszabb szénhidrát

Étrend= kevesebb és jobb minőségű zsír, kevesebb és jobb minőségű szénhidrát. több fehérje


Pl.: jó szénhidrát lehet a barna kenyér,de abból sem sok.

a jó minőségű szénhidrát: rizs, krumpli, zab, pufirizs

ezenkívül még sok zöldséges kaja(párolt zöldség,saláták),natúr joghurt,tojás

húsféléből a legjobb a csirkemell de ez a legdrágább is(1kiló csirkemell filé 1300ft kb) de jó a sovány marha hús és a pulykamell is

gyümölcsből pedig azt eszed ami neked ízlik,zöldségből is...:) ezek mellett a mozgás a legfontosabb :):)

2011. márc. 4. 06:45
 7/7 anonim válasza:

Szerintem 10 kilótól egész gyorsan meg tudnál szabadulni! És igaza van annak, aki azt mondja, az izomzatodat kéne erősíteni, a kilóid egy részét izommá alakítani, természetesen sok mozgással, és fehérjedús táplálkozással, amit előttem már tökéletesen leírtak.

Nem tudom, hány éves vagy, de gondolom, fiatal. Amikor 15-16 voltam, rajtam is volt egy 10 kilónyi felesleg. Egy nyári szünet alatt lement, sőt nem is egy egész szünet volt, lényegében másfél hónap. Napi 3-4 órát bicikliztünk a barátnőmmel, mikor hazaértem, annyira ki voltam fáradva, hogy nem is vacsoráztam, hanem fürdés, és alvás. Ennek eredményeképp észrevétlenül lementek a plusz kilók, és hozzá is szoktam az esti nem evéshez, habár suli időben ennyi biciklizést nem engedhettem meg magamnak. Neked is azt tudom mondani, hogy mindenképp találj valami testmozgást, ami izzadásig, fáradtságig megmozgat, ha lehet, minden nap legalább egy órát, igyál sokat, táplálkozz fehérjedúsan, mert az kell az izmaidnak is, ha lehet, ne egyél este 6-7 után, és egy-két hónap alatt meg fog látszani az eredmény. Hozzá is fogsz szokni, és jól is érzed majd a bőrödben! Sok sikert és kitartást!

2011. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!