Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk, mit gondolto...

Babát szeretnénk, mit gondoltok 84 kg nagyon sok kezdősúlynak? 170 cm magas vagyok, és arányosan oszlik el rajtam, ránézésre nem látszom annyinak. Szeretnék fogyni de elég nehezen megy.

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igaz én nem vagyok túlsúlyos, laikusként gondolom viszont, hogy szerintem az a súlytöbblet a káros, amelyet már megérzel, hogy kellemetlenül érzed magad a bőrödben, vagy egyéb egészségügyi problémáid vannak. Ha azt mondod, hogy nem rossz a közérzeted emiatt sem lelkileg, sem egészségügyileg, szerintem nem lesz vele semmi probléma.
2009. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hello.Én is 170cm vagyok és 84 kg.Teljesen tragikusan élem meg a helyzetet,az elöbb számoltam ki,hogy 65 kg a mi ideális testsulyunk.Már 1 éve probálkozunk a babával,de valahogy nem akar jönni,félek,ez az oka,mert minden más rendben van.Nálad mi a helyzet?
2009. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én az előző terhességemet 82 kilóval kezdtem, volt rajtam min. 10 kg. nem híztam sokat, 12 kg-ot. de így is sok volt nagyon.

most a 2-at 69 kg-mal kezdtem, és már híztam 3 kg-ot. valószínűleg mert alig ettem, és fogyókúráztam előtte. hiába figyelek oda mit eszem, jönnek a kilók :( és valószínűleg több lesz a hízás, mint 12 kg.


szóval ha tudsz, és akarsz fogyózz a baba előtt, de neked nem olyan kóros a kilóid száma szerintem

2009. jún. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

az utolsó vagyok...nem 10 kg fölösleg volt rajtam, hanem 20

bocsi

2009. jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szia én is 176 cm vagyok és 82 kg. érzem hogy vasatagok a lábaim meg minden, de hiába fogyozok, nem megy le 80 alá, mi is már régota probálkozunk babával, de a dokim azt mondtza hogy ez nem koros..
2009. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én 85 kg-al kezdtem a terhességet és mindössze 9 kilót szedtem fel, de az sem maradt rajtam a szülés után.

Szerintem a súlyunk testalkat függő is, azt meg butaságnak tartom, hogy valaki a súlytöbblet miatt nem esik teherbe. Hidd el ráérsz a súlyoddal foglalkozni miután túl leszel a szülésen és a szoptatáson. Minden jót neked.

2009. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is van súlytöbblet bőven, a doki szerint ha valaki betartja, hogy nem zabál és megpróbál egészségesen élni, akkor semmi gond nem lehet. Még diétázni sem kell (hacsak nem magas a cukrod). Rajtam 40kg súlyfelesleg van. Egyébként a hoxa.hu-n van egy fórum, amiben többletsúllyal rendelkező kismamák írkálnak és ha belenézel, biztosan meglepődsz, de nemhogy nehezebb nekik, de van aki fogyott is, mert ugye a babának "van miből táplálkoznia". Ja, és a fogyást nem fogyókúra miatt... Hajrá!!!
2009. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat! Mi még csak 2 hónapja próbálkozunk, de elméletileg minden rendben van velünk is. Még teszek egy utolsó próbálkozást a tornával. Nektek szép napot, és minél előbbi babaáldást kívánok! :-)
2009. jún. 22. 12:40
 9/13 anonim ***** válasza:

szia! a többieknek teljesen igazuk van! (egyébként én 80 kg vagyok 170 cm-vel, tavaly ilyenkor még csak 67 voltam. azóta van egy 8 hónapos fiam és megint terhes vagyok, 13. hétben :)

csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy a torna nagyon jó ötlet! és ha terhes leszel se hagyd abba a mozgást, a kismama tornákat bátran merem ajánlani!

egészen más ha az ember 10-15 kg-os súlyfeleslegét erős izmok cipelik :) ezzel sokat tehetsz, hogy elkerüld a magas vérnyomást, cukorbetegséget, toixémiát!

Jó egészséget!

2009. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Neked pedig boldog babavárást kívánok! :-)
2009. jún. 22. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!