Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk, mit gondolto...

Babát szeretnénk, mit gondoltok 84 kg nagyon sok kezdősúlynak? 170 cm magas vagyok, és arányosan oszlik el rajtam, ránézésre nem látszom annyinak. Szeretnék fogyni de elég nehezen megy.

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 11:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia.Én 164cm!!! és 81kg voltam amikor terhes lettem,és most 32 hetesek vagyunk,annyi talán a hátrány hogy már 10kg van rajtam és így ugyebár 91kg vagyok.....na és???A babával minden rendben és ez a lényeg!Szerintem nem ez a fő szempont hogy milyen a súlyod hanem a kisbaba!Ugyhogy SOK SIKERT KÍVÁNOK!!!!Csak egy kis biztatásként írtam le az én súlyomat:)))
2009. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! 12:26-os hozzászóló vagyok. Még annyit, hogy vigyázz nagyon a fogyással, mert én elkezdtem a 40 napos diétát és két hét alatt felborította a hormonjaimat, peteérésem nem volt (előtte folyamatosan néztük UH-al, voltam vérvételen, minden rendben volt). Nem azt mondom, hogy tornával is ez lesz, de vigyázz, ne fogyózz nagyon. Sok sikert!!
2009. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást és a jó tanácsot! Jó egészséget nektek, és utolsónak üzenem, hogy remélem hamar rendbe jössz, nekem is volt régebben hormon zavarom csak nekem a fogamzásgátlótól. Igyál cickafark teát, nekem akkor segített.
2009. jún. 22. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!