Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A városunkban van egy patika...

A városunkban van egy patika ahol mérik a testzsírszázalékot?

Figyelt kérdés
Hogy történik ez? Mennyibe kerülhet kb.? Nem néznek hülyének, ha odamegyek úgy, hogy kövér vagyok? 16F/172cm/63kg
2011. szept. 27. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként 172cm-rel, 63kg-mal épp hogy soványnak számítasz.

Átlagosan 72 kg-mal lennél épp ideális súlyban kb.

Ha úgy mész oda, hogy kövér vagy, szerintem betegnek fognak gondolni, nem hülyének.

2011. szept. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

.. azt gondolják majd, hogy de jó lenne ha kiba.szott sok pénzük lenne. és nem fognak örülni, hogy kizökkented őket az álmodozásból. de ezért még nem fognak megkéselni.


pár100 forint lehet egy elektromos mérési elvű géppel, és szintén nem lehet sokkal drágább, ha lemérik a test adataidat.

ha arra vagy kíváncsi, mit gondolnak, akkor meg hagyd a mérés eredményét, és azt kérdezd meg mit gondolnak.

2011. szept. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
senkit nem néznek hülyének alapjáraton. viszont az adataiddal lehet, hogy igen. amúgy ahova én járok, ott minden kedden van vércukor, testzsírszázalék, vérnyomás...mérés és ingyenes.
2011. szept. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ha látnátok nem igazán mondanátok, lehet hogy kiló alapján soványnak számítok viszont magas lehet a testzsír%om
2011. szept. 28. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!