Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi centit kellene még...

Mennyi centit kellene még lefaragnom magamról?

Figyelt kérdés

170cm

51-53kg közt

Hasam:86cm

Comb:53cm


2011. szept. 16. 13:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Abban igazam van, hogy körte testalkatú vagy?
2011. szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem van 88-as hasam 67 kg-osan 165 cm-hez (és 59-es combom)

Itt vmi tényleg nem ok...

2011. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! A te adataidat minden kétely nélkül elhiszem, teljesen reálisak 67 kg-hoz a méreteid. A kérdező méretei is reálisak lennék, ha 61-65 kg között írt volna súlyt, persze így sem lehetetlenek az adatok, csak akkor nagyon-nagyon aránytalanul oszlik el rajta az a kis súly ami neki van. 170 cm-hez 51-53 kg bmi szerint is kevés, nem vagyok bmi fanatikus, mert a felső és az alsó értéke eléggé el van túlozva, nekem pl. az alsó határ 58 kg ami számomra borzasztó kevés, a felső határ meg 74 kg ami meg sok, nekem az arany középút az nagyon bejött, a 65 kg se nem sok se nem kevés, ideális. :) A kérdezőnek kb. 56-59 kg-nak kellene lennie, hogy normális testsúlyú legyen és se kövérnek, se soványnak ne érezze magát. Persze az egyéni hibákon mindig lehet javítgatni, de szerint ez lenne a reális célkitűzés a számára. Aranyszabály: egészségesebb táplálkozás + sport
2011. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A válaszadók közt kialakult vitára reagálva: a kedves kérdező egyértelműen anorexiás, nincs elírás a méreteknél, csak mindent direkt ott mér, ahol a legnagyobb, hogy magával is elhitesse, milyen "kövér"....

Menj dokihoz, vagy hízz, mert sovány vagy (a centi meg a mérleg meg kuka)

2011. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!