Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adhatok le 1-2 kiló...

Hogyan adhatok le 1-2 kiló zsírt magamról legkönyebben?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
1-2 kilót nagyon könnyen le lehet adni.Szerintem elég ha csak csökkented az ételadagokat és kész.:) de sztem az az 1-2kg plusz vagy minusz már édesmindegy..
2011. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De, zsííírt.:P

Azért 1-2 kg zsirral kevesebb, nem lenne semmi.:D

2011. aug. 25. 20:18
 3/6 anonim válasza:
Szerintem ne éheztesd magad, mert akkor először az izmod tűnik el és egészségtelen. A lényeg, hogy mozogj sokat, és ne csak lájtosan, hanem úgy, hogy tényleg izzadj is és vagy egy órán keresztül. akkor fogsz tényleg zsírt égetni (először a véredben lévő cukrot használod fel, stb).
2011. aug. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De, ha keveset eszek azért, m nem vagyok éhes, az is gond, és tartalékolni fog a szervezetem?
2011. aug. 25. 20:34
 5/6 anonim válasza:
Én nem vagyok szakértő (távolról sem), csak sokat olvastam a témában. Azt mondják, kb 4 óránként optimális enni, hogy ne lassuljon le az anyagcseréd. Én is szeretnék fogyni, ezért nem tömöm magam, ha nem vagyok éhes, de azért rendszeresen kell enni. És ha mozogsz és egészséges vagy, szerintem meg fogsz éhezni.
2011. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. aug. 25. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!