Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kevés a napi kb 700-800...

Nagyon kevés a napi kb 700-800 kcal? Lehet ebből egészségügyi problémám?

Figyelt kérdés

Kb, naponta 500-800kcal között fogyasztok! E mellett szedek vitaminokat, C-vitamin, Vas, stb.

Most 170cm és 58 kg vagyok. Mikor kezdtem 64 voltam (3hete). Most mint ha stagnálna. Normális? Köszönöm a válaszokat!

22/L


2011. szept. 4. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Te is tudod hogy kevés,akkor mért kérdezed?

Ezt most megszívtad mert stagnálni is fogsz egy jó darabig,sőt vissza is hízhatsz valamennyit. Én is megszívtam ezzel a fogyókúrám elején,de sikerült kijönni belőle és mostmár 1300-1600kcalt eszek naponta. Most tartok 60kg-nál a 170cm-hez,és csak fogyok és fogyok tovább.

Lassan ott tartok kilóban mint te viszont én egészségesen,táplálkozok,nassolok is,finom kajákat eszek veled ellentétben aki koplalsz,gondolom energiád sincs mert anno ennyi kaja mellet megmozdulni alig bírtam.

Megéri koplalni? Szerintem nem.

2011. szept. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bix ***** válasza:
100%

13 éveseknél még azt mondom hogy oké hogy ennyire nem tudja használni a fejét. de hogy egy 22 éves NŐ nem tudja az gáz. igen, lehet belőle gond. keringési problémák (ezek ugye lappangó dolgok akár évek múlva juthat csak olyan stádiumba hogy egyáltalán kiderüljön), hormonális gondok (jobb esetben csak csökkenő termékenység, rosszabban orvosi beavatkozás és hormonkezelés nélkül teljes meddőség) és még egy sor hasonló jelenség. 1200 kcal alá nem megyünk. ha attól is hízol az az egekbe mászott kortizol szinted következménye ami takarékra kapcsolta a szervezetedet. ennyi. enni kell legalább 1200 kcalt, de megfelelő edzés mellett én 1400 alatt nem is állnék meg, és mozogni mozogni mozogni.


minden nap befigyel itt pár tini aki:

1: 45 kiló vagyok narancsbőrös miért? mert leépítette az izmokat és annyira feszes a bőre mint egy telesz@rt zokni.

2: 45 kiló vagyok de még fogyni akarok mert még nem lapos a hasam válasz lásd előző

3: stbstbstb...



egyszóval: abszorohadtuligen

lehetnek problémáid még ebből hosszú távon

2011. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mondjuk gondoltam, hogy nem egészséges útja ez a fogyásnAK. az első kommentelőnek lehet nem túl sok kcal , de elvégre eszek húst, mindent csak beosztva. Talán ott rontottad el hogy ettél ahogy lefogytál. Tudni illik, ha befejezed a fogyókúrát minimum heti 1 napot úgy kell tezni mint amikor fogyóztál..és garantáltan nem mennek vissza.


Második kommentelő köszönöm a választ!

2011. szept. 4. 13:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha vége a diétának és heti 1 napon 800 kcalt eszel, a többin meg 2000-t (amennyire valójában szükséged lenne), attól ugyanúgy visszahízol mindent, amit leadtál :D de szép elmélet, hinni lehet benne, úgyse az számít mit gondolsz, a tested azt teszi, ami neki be van programozva.
2011. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
az a legszebb h sokan tudják h lehet belőle gond, de le is szarják azzal a lendülettel
2011. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem hagytam abba a fogyit.Persze többet ettem,mivel nem lehet sokáig bírni 5-600kalórián. DE 1200! kalóriát ettem utánna és ettől híztam egy darabig,holott 1200kcalon még bőven fogyni kellene.

Nem vagyok agyatlan hogy fogyi után nekiálltam megint zabálni.

2011. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

igen nagyon kevés.

1000 kcal alatt tilos fogyózni,akármit csinálsz vissza fogod szedni,mivel szó szerint éhezteted a szervezeted.

és nem az a legrosszabb,hogy jojózik a súlyod,hanem sok egészségügyi problémád lesz belőle.

én voltam anorexiás,tudom,hogy mik lehetnek az ilyen koplalásokból....

2011. szept. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bix ***** válasza:
kedves kérdező: ez nem ezoterika hogy fogyás után 3x le kell köpni egy fa asztalt és nem hízol garantáltan. a kalóriabeviteled pl ha a héten meghaladja az egész héten felhasználtat akkor hízol. pont. lehet hogy egyik nap pont nem, de ha 6 nap átléped akkor tuti a zsír visszakúszása
2011. szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező: Ezt ugye te sem gondoltad komolyan? Heti 1nap eszel max 800kalóriában csirkemellet meg salátát. A 6napba meg lehet sütit gyrost meg tortát falni?

Álmodj királylány...tamdammmdammm....

2011. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!