Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ad manapság valaki kölcsönt...

Ad manapság valaki kölcsönt gyesre? Magán személyre gondolok. Egészségügyi problémám van!

Figyelt kérdés
400.000 forintra lenne szükségem.
2011. jan. 6. 15:54
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
havi 40.000-et tudnék törleszteni.
2011. jan. 6. 15:58
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel,hogy én mint magánszemély adnék neked 400.000 forintot (megtehetném,mert van miből adni)

Mégis hogy képzeled el az egészet?Mert én feltennék pár kérdést ha ott tartanánk,hogy adjak vagy sem.

PL:

- milyen garanciát kapok cserébe?

-mennyi kamattal,és hogyan fizetnéd vissza?

- van -e egyáltalán miből visszafizetni?(ugyanis hiába írnánk szerződést ha nem fizetsz én szaladhatok a pénzem után,mert mégha meg is nyerem a pert a GYESből nem vonható le)

Egyébként miért nem bankoknál próbálkozol?Az egy kicsit biztosabb lenne nem?

37/N

2011. jan. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Bank nem ad gyesre hitelt.Garancia csak a megírt papír lenne,a kamatot nem tudom....!Még nem gondoltam végig.
2011. jan. 6. 16:07
 4/17 A kérdező kommentje:
30/n
2011. jan. 6. 16:07
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

ne menj bele ilyenbe.


aki ilyen kondíciókkal ad neked hitelt, az biztos valami uzsorás lesz, akitől sohasem szabadulsz majd, és tönkre teszi az életed.

Mire kell hirtelen ennyi pénz?


Család nem tud segíteni?

nem tudsz eladni néhány dolgot inkább?

2011. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

" Garancia csak a megírt papír lenne,a kamatot nem tudom....!Még nem gondoltam végig."


Akkor inkább gondold át újra..Evvel az hozzászólással senki nem fog adni kölcsönt.(pedig én szívesen adtam mindig,főleg ha az egészségről van szó)

2011. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Páromnak van egy háza amin a szüleinek haszonélvezti joguk van,ő azt adná fedezetnek,de akkor ő kérné pénzt.A kamat 100.000ft.
2011. jan. 6. 16:16
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

JA! az előzőnek üzenem,hogy nem vagyok uzsorás..De ha valakinek ennyi pénzt adok akkor nem a szép két szeméért adom.Ha idegen akkor természetes,hogy be biztosítom magam..

Sajnos adtam már új 50.100.000 forintot kölcsön barátnak,hogy csak papírt írtunk róla,és beleegyeztem abban,hogy akkor fizet amikor tud,és annyit amennyit tud..Csak annyit kértem,hogy 2 éven belül rendezze le..Ez volt lassan 6 éve,és eddig egy fillért sem láttam belőle.

Mivel fogalmam sincs hogy egy uzsorás mit csinál,mennyit kér,és ha már garanciát,kamatot kérek azt csakis úgy,hogy mindkettőnknek jó legyen..Én nyugodtabb legyek abban,hogy visszajön a pénzem,az illető is nyugodt legyen,hogy rendben tud fizetni,és nem szipolyozom ki..

Mindig két emberen múlik az egész..

2011. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
javítok* 50- 100.000 forintot
2011. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%

az "előző" vagyok


ne neked szólt az uzsorás jelző.


ám nagyon úgy tűnik nekem, hogy itt inkább a kérdező a svindler, aki le akar venni valami jóhiszemű olvasót.


100.000 kamat 4k Forintra???

ez több, mint mézesmadzag... :-/

2011. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!