Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerinted ezzel elérhetek...

Szerinted ezzel elérhetek valamit?

Figyelt kérdés

Barátnőm tavaly nyári szünet után olyan csodálatos alakkal jött suliba,hogy mindenki csak bámulta.Megkérdeztem,hogy csinálta,azt mondta,hogy 10 kilót adott le 3 hónap alatt(ezt őgy,hogy egy gramm felesleg sem maradt rajta),úgy hogy reggel gyümölcsöt evett,délben rendesen kajált ,és este is gyümölcsöt evett és sok vizet ivott,de nem sportolt.Szeretném én is elkezdeni ezt,mert ő nem hízott vissza 1 év alatt sem,mert azt mondja,egyszerűen nem éhes,nem kívánja a kaját,és tök egészséges,minden oké nála.Bár mondta,hogy ha még sportolt is volna,akkor tuti jobb lenne az eredmény.na én azt tervezem,hogy reggelizni fogok kicsit,meg ebédelni és vacsizni nem viszont sportolni fogok(most is sportolok heti 7 futás 1 órásak)szerintetek ezzel elérek valamit?

(175 cm ,75 kg és lány vagyok 15 éves)


2011. szept. 4. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy jól kikészíted magad. Ebédtől következő reggeliig nem enni semmit? Nooormális?
2011. szept. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hagyd a francba ezt a szart és várd meg, míg egyetemre mész :D 1 hete vagyok kolis, de már 2 kilót leadtam, szóval ezzel a módszerrel tuti bomba alakod lesz neked is :D
2011. szept. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tetro ***** válasza:
ha valóban minden nap egy órát futnál, akkor nem lehetnél 75 kiló...
2011. szept. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

úgy értettem ,h eszek rendesen reggelit,meg ebédet,és mivel én kb délután 4kor ebédelek :DD ezért utána már csak gyümölcsöt vagy joghurtot ennék,ami könnyű és nem hizlal :D

ja és ugye az alap,h a nasit elhagyom,mondjuk azt most se nagyon eszek

2011. szept. 4. 12:33
 5/10 A kérdező kommentje:
azért vagyok 75 kiló,mert kajakoztam,és tökre nagy vállam lett,meg izmos lettem,de már lejjebb ment minden,amúgy tényleg napi 1 órát futok,de a kajával voltak bajok mindig is...azzal,h mindig hajnalban lettem éhes.. :/ mert ugye 9kor futok átalában(este) és akkor éjfél fele mindig kívánom a kaját
2011. szept. 4. 12:35
 6/10 anonim ***** válasza:

1. de, a gyümölcs hízlal, tiszta szénhidrát az egész. és nem laktat, mert savat csinál

2. semmi baj nincs azzal, ha éjfélkor eszel utoljára, csak az nem mindegy, hogy mit. Fehérjét kell enni zöldséggel, pl egy nagy adag roston sült csirkemellet vagy halat párolt zöldséggel. vagy túrót tojással, felvágottal. Lényeg, hogy túl sok ch-t már ne, tehát nem félpizza meg krumplistészta meg 3 szelet kenyér.

2011. szept. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsónak köszönöm szépen és mindenki másnak is,amúgy tényleg nem vagyok túl okos ebben az evészetben,ezzel csesztem el az alakom is ://
2011. szept. 4. 12:46
 8/10 bix ***** válasza:

az ilyen radikális diétáknak 90%ban nem most lesz negatív hatása. a szervezet alkalmazkodik sokmindenhez. csökkenti a kalória igényét, és takarékra kapcsol, leépíti az izmokat, aztán a barátnődet megnézném hogy fur kúpert...


beszélgess vele 5 év múlva. de lehet hogy 10 ig nem lesz gáz. lehet hogy soha. de hogy jelentősen megnöveled ezzel a b@romsággal a kockázatát egy sor komoly betegségnek és elváltozásnak, az 100%. pl keringési és szív problémák az elsődlegesek amik terítéken vannak, ezeket ált ha nem célzottan vizsgáltatod ki akkor csak akkor derül ki amikor tényleg nagy a gáz... de ott van még a hormonszint drasztikus visszaesése, és amit maga után hagy, menstruációs zavarok, csökkenő termékenység, esetenként kimaradó menstruáció és akár teljes meddőség is.


a kajád semmi, gyak koplalás, egy idő után persze rááll a szervezet erre az energiabevitelre, de nem csinálhatod ezt életed végéig. 7-800 kcal tudsz súlyt tartani majd, de ahogy visszatérsz egy értelmes étkezési szokáshoz már hízni is fogsz. és előbb utóbb vissza kell térned. akkor viszont majd elgondolkozhatsz azon hogy miért kellett ezt csinálni...

2011. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ,nagyon sokat jelent,hogy segítettél!!

és szerinted barátnőmmel mi legyen?vagy hagyjam,vagy mit csináljon?

2011. szept. 4. 23:12
 10/10 anonim ***** válasza:
gondolom őt nem fogod tudni lebeszélni. ha ennyire odafigyel az étkezésre, az azt jelenti, hogy betegesen fél a visszahízástól és inkább meg se hallja, hogy milyen veszéllyel járhat ez az életmód, tovább csinálja. Rövidtávra tervez csak, gondolom arra, hogy 1 hét, 1 hónap múlva nehogy 1-2 kg-val több legyen. de egyszer úgyis lesz egy pont, amikor vagy önmagától kibukik és oltárira bezabál, utána meg le se tud állni, ha meg ez nem, akkor majd egy éves szűrővizsgálaton az orvos jól leteremti.
2011. szept. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!