Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elérhetek ezzel valamit is?

Figyelt kérdés
Totál belevagyok zúgva egy lányba ezt tudja is nagyon jóbanvagyunk stb.Nos mondta hogy nemakarja hogy összejöjjünk mert akkor máslenne és ha szakítunk akkor végelenne az egésznek.... elég érdekes kifogás,de közben mindig ölelget élőben stb stb.Mondtam neki hogy jó hagyjuk a dolgot de nagyon megkedveltem meg minden és nembírom ki hogy nebeszéljek vele abba maradtunk hogy úgyteszünk mintha nemlett volna semmi és mint eddig voltunk.Ha maradnak így a dolgok(elvileg hétvégén majd találkozunk megint) akkor lehet esetleg belőle valami?Hogy sokat együttvagyunk és esetleg rájön hogy tényleg szeret és továbbakar lépni a barátságból vagy fölös erre gondolnom?
2010. szept. 26. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha együtt maradtok, úgyis ugyanazt fogod érezni. Ha ő is ugyanazt érzi, mint te, akkor meg úgyis össze fogtok jönni.
2010. szept. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát azt nemtudom hogy ő pontosan hogy érez..aztmondta szeret és nemakarja hogy végelegyen ennek hogy nembeszélünk meg semmi.... Igen gondolom én továbbra is úgylennék hogy hátha hátha de egy idő után esetleg lehet ő másképp gondolá nem?
2010. szept. 26. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még egy kicsit a döntéssel. A fiú- lány barátságokban általában az egyik fél mindig többet érez. Tudsz esetleg valami fiúról, aki tetszik neki, vagy hasonlók? Mert akkor ez az oka, de szerintem nagyrészt csak attól fél, hogy elvesztheti a barátságod.
2010. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nemigazán tudok de gondolom biztos van kinek nincs....azt tudom hogy vannak azért páran akik ugyanazt akarják mint én...de akkor mért pont olyannal jönne össze akit nem is ismer stb mert mi annyira jól elvagyunk hogy azmár tényleg furcsa nagyon nagyon jól kijövünk egymással.
2010. szept. 26. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!