Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire és tízóraira 460...

Reggelire és tízóraira 460 kcal? Sok? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
Korán keltem, 7-kor ittam egy Actimelt, és egy adag friss ananászt ettem. 10-kor 2 kis szelet tk kenyér, rajta túró és pulykamell sonka + 1 paradicsom. Kivételesen mindent lemértem, így összesen 460 kcal jött ki. 1500 kcal diétánál ez sok délelőttre?
2011. szept. 1. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem sok, reális, hogy az ebéd és a vacsi is belefér 500-500 kalóriába. Én is így csinálom, + mellé eszek valamennyi gyümölcsöt, mert én 1700 körül eszem.
2011. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
okés a délelőttöd. Mondjuk én nem szeretek sokat enni délelőtt mert még nem tudom mi vár rám a nap többi részében és inkább hagyok szabadon kalóriákat. Ma pl kivételesen keveset ettem 150kcal(zabkorpa kása,tk toast kenyér,csirkemellsonka) mert az ebédem az ma tuti lesz :D mA AZ FOGJA ELFOGLALNI a napon nagy részét
2011. szept. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!