Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 3x1 óra sport, és kigyens...

Heti 3x1 óra sport, és kigyensúlyozott étrend mellett mennyi idő alatt tudok lefogyi 15 kilót?

Figyelt kérdés
Van egy egy éves kislányom, akit egyedül nevelek, és mellette dolgozom, és még tanulok is. Rokonok nincsenek a közelben, szóval ennél több időt nem tudok a sportra szánni. Minden második nap járok konditerembe, ahol 45 percet futok zsírégető tartományban, és 15 percet ellipszis trénerezek. Koplalni nem tudok, nagyon kimerít a munka és a gyereknevelés, muszály ennem, Persze a kenyeret, tésztát, cukros ételeket száműztem az étrendemből, de valamit muszály ennem. Eddig sem habzsoltam a pizzát, meg a tésztát, de a terhesség során rajtam maradt 15 kg-ból semmi nem ment le. Most nagyon ráálltam a sportra, és még elkezdtem szedni az Adiponox tablettát is. Érdekelne, hogy így vajon mennyit tudok lefogyni, és mennyi idő alatt. Szülés előtt 63 kg voltam (172 cm), most 78 vagyok, és nagyon zavar. Két hete csinálom, de eddig egy semmi változás, sem kilóban, sem cm-ben :(
2011. aug. 25. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobban ránéznék arra az étrendre.... Vezess karórianaplót.
2011. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát sajnos az nem fér bele az időmbe. Ha elolvasod, amit írtam, láthatod miért :(


DE amit általában szoktam enni: fehér húsok többféle formában (pl. grillezett csirkemell, csirkepörkölt csirkemellből liszt nélkül, paprika, paradicsom, hagyma, alma, őszibarack, sovány túró, kaukázusi kefír, saját készítésű zöldségleves, hal (filé és konzerv), spenót, tojás, és ezek kombinációja. Azt eszem, amit a gyereknek főzök, rántást, lisztet nem használok semmibe, és néha szoktam még enni teljes kiőrlésű kenyérből 1-2 szeletet. Sajnos imádom a csokit, ezért azt is szoktam enni néha 1-2 kockát.

2011. aug. 25. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:

1., Nem lehet, hogy túl keveset eszel??? Ha hirtelen elkezdesz koplalni, van olyan, akinél nem hirtelen fogyást eredményez, hanem pont azt, hogy a szervezet már csak azért sem adja a tartalékokat...

2., Vagy nem figyelsz oda a mennyiségekre, és lehet bármilyen kalóriaszegény valami, ha többet eszel a kelleténél. A kcal-napló vezetése azért éri meg, mert ide be tudod írni a nasikat is, meg persze az üdítőt. (Pl. Egy liter HohesC 450 kcal körül mozog, sokan meg se nézik, mondván, ez csak gyümölcs...)Hidd el, max. két hétig rabol több időt, mert utána fejből tudod a kcal-ákat, és meg tudod saccolni az ételek súlyát is...

2011. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!