Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi kell még...

Szerintetek mennyi kell még fogynom ha 57kg vagyok és 156 cm? Képek lent.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 23. 10:34
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
köszönöm jól vagyok már nem hányok már haladok napi mimimum 2szer eszek ha birok akkor többször is az orvosnál semmi különös nem volt megvizsgált elmondta h.ez nem normális meg h.ne akarjak meghalni 16évesen meg ha fogyózni akarok akkor nem így kell szinte csak azt mondta amit ti mondtatok..:)
2011. szept. 1. 14:12
 42/51 anonim ***** válasza:

szép tested van, és ezért nem is értem, mi ez a borzalom, amit magaddal csinálsz. Ha valami nincs rendben az életeddel, akkor ne az evéssel (pontosabban nemevéssel) kompenzáld, hanem próbáld meg megoldani az alap problémát. Ha nem tetszik a tested, sportolj sokat. Ha nem tartod szépnek magad, akkor először is készíttess valakivel egy olyan fényképet az arcodról, amin nem vágsz ilyen fura arckifejezést, mert most ez a menő (bocsi:) másodszor ha még ezután se tetszik, nézegess olyan blogokat, ahol kül. hajtípusokat, sminket mutatnak be és válassz előnyösebbet.

Harmadszor (mert sajnos ma ez szokott a fő probléma lenni), keress olyan barátokat, akik nem külsőségek alapján ítélnek meg, és akik akkor is szeretnek, ha nem csinálod azt, ami szerintük "menő".

2011. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:
nekem nincsenek ilyen problémáim az igaz h.nem tartom magam szépnek mert nem is vagyok az és ezt sokan is mondták már de ez van és az evéssel kapcsolatban már jól vagyok nagyon is jól..:D
2011. szept. 10. 19:28
 44/51 anonim ***** válasza:

szépség nagyon szubjektív, szerintem ezen a fórumon hagyjuk, mert a táplálkozás és az egészség sokkal kézzelfoghatóbb és alapvetőbb dolog. hobbiból lehet a szépségről is beszélni..


Kérdező, a képeken nőies vagy. átfutottam persze a hozzászólásikat, az utolsónak örültem amit írtál.


kis kiegészítést gondoltam írok, esetleg így még nem hallottad, bár lehet leírták (vagy mondták) előttem.


egészséges és rendszeres étkezést nem csak mondják, hogy fontos, gyakorlatilag ez az egyetlen módja, hogy edzés mellett jó karban tartsd a tested. egyéb esetben, mint a kevés evés, a kevés bevitt tápanyag egyrészt zsírosodáshoz, hiánybetegségekhez, izomvesztéshez (stb.) vezet.

ezért célszerű egy étrendet követni, éhségtől, hangulattól és a csillagok állásától, mindentől függetlenül. mert ezek nem biztos dolgok, viszont a tested tápanyagigénye az, és sok mindent (köztük az alakodat) is meghatározhatja, hogy hogyan látod el magad.

2011. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod..:D
2011. szept. 10. 21:20
 46/51 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell fogynod. Jól nézel ki.
2011. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Kb. 6-7 kilót kéne fogynod. De normálisan csajszi, még sokáig kell éled. :)
2011. szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..:D
2011. szept. 11. 19:34
 49/51 anonim ***** válasza:

Szia!


Örülök, ha lassan jóra fordul. Ha most sikerül, akkor a szervezeted még nem szenvedett károsodást, hiszen egyelőre fizikailag nem látszik rajtad semmi, egészséges alakod van. Remélem tökéletesen meggyógyul a lelked is, hogy megtapasztalhasd huszon-harmincas korodban, milyen csodálatos dolog is igazi, egészséges, nőies nőnek lenni, jó erőben, karcsún, de nem soványan! :) Hidd el, a normális fiúknak-férfiaknak is az számít, hogy a nő békében legyen magával, jól érezze magát a bőrében, és sose fogják lecentizni a derekad. ;)

Minden jót kívánok!

2011. szept. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyos vagy..:)
2011. szept. 12. 16:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!