Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi kell még...

Szerintetek mennyi kell még fogynom ha 57kg vagyok és 156 cm? Képek lent.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 23. 10:34
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
10:57-nek gratulálni tudok. Gondolom ő is úgy néz ki, mint akit a címlapról vágtak ki. Erről most nem fejteném ki bővebben a véleményemet, de egyszer majdcsak megteszi valaki, és akkor ő is leszáll a realitás talajára a Photoshoppal festett világból.
2011. aug. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim válasza:
hm.. Adriana Limának nincs szüksége Photoshopra kedves előttem szóló :) Ennyire savanyú a szőlő?
2011. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
Nem, csak nem egészen értem, mi a jó büdös francnak kéne úgy kinézni bárkinek is Adriana Limán kívül, mint Adriana Limának. Amúgy 160/50 kilóval nem, nem savanyú, szerintem inkább annak az, aki ilyen buta képekkel próbál meggyőzni normális, egészséges fiatal lányokat arról, hogy úgy kéne kinézniük.
2011. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak formásodnod kéne,de a futástól sokat nem fogsz. Nekem a callanetics jött be, az szépen helyrehozza a combodat. Ha pedig nem szeretsz futni, válassz más kardio mozgást (bicaj, úszás, gyaloglás, aerobik)

Sok sikert, csinos vagy!

2011. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen utolsó a válaszod a többieknek meg mondanám h.ezt ne az én kérdésemnél vitassák meg köszönöm szépen..:D
2011. aug. 23. 15:18
 26/51 anonim ***** válasza:
Jót tenne neked a súlyzós edzés. Fizikailag, lelkileg is sokat dobna rajtad!
2011. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim válasza:
Az, hogy fogynod kell-e attól függ, hogy te hogyan érzed magad a bőrödben. Ha azt érzed, hogy vastag a combod, akkor adj le 1-2 kilót, de inkább mozgással és nem fogyókúrával, mert esetleg akkor onnan fogysz, ahonnan nem akarsz, vagy nem kéne (pl.: mellből). A másik meg az, hogy mindenkinek más a tökéletes alak, valaki szerint az tökéletes, aki 40kg, valaki szerint meg aki kicsit teltebb. Kövér nem vagy semmiképp.
2011. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és tényleg igaz ha fogyókúrával fogyok akkor onnan is lemegy ahonnan nem szeretném tapasztaltam már..:D
2011. aug. 23. 17:30
 29/51 anonim ***** válasza:

azt kéne felfogni válaszolók hogy a kérdező nem érzi magát jól iylen alakkal és csak arra vár hogy minél többen biztassuk a fogyókúrára ..ne azért fogyjon mert nem néz ki jól, hanem mert így nincs annyi önbizalma...

az hogy itt ezt megkérdezte ez az utolsó próbálkozás arra hogy megdicsérjék, hogy azt mondhassa magának : áhh minden rendbe tetszem nekik....

de ez nem lesz jó ..mert ha tényleg nem sportol / figyel hogy ne egyen többet, akkor elhízik ..márpedig ha mindenki azt mondja jó ez így ahogy van akkor az lesz a vége ..tehát biztassuk mindannyian arra, hogy fogyjon egy keveset annyit hogy jól érezze magát a vénasszonyok nyarán!

2011. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
köszönöm egyébként nem eszem egyáltalán sokat 1nap maximum 2szer 1-2 falatot inkább nagyon sokat iszom és az elveszi az éhség érzetem is igazából nagyon jól tudom h.ez nem normális de ha rendesen eszem nem ecsetelném h. hogy érzem magam...:S
2011. aug. 24. 10:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!