Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi kell még...

Szerintetek mennyi kell még fogynom ha 57kg vagyok és 156 cm? Képek lent.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 23. 10:34
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

Ez viszont teljesen beteges, amit csinálsz. Naponta 5-ször kéne enned és normálisan sportolni.


Ennek így tényleg semmi értelme. Aki akarja, biztassa a folytatásra, de én változatlanul állítom, hogy most (még) egészséges, szép, ergo igenis tökéletes alakja van (mert ez az egész az egészségről kéne, hogy szóljon, és nem holmi központilag centiben meghatározott norma eléréséről). Ha így folytatja, valószínűleg hamarosan olyan csontkollekció lesz, akire ránézni is szörnyű, és feltűnést legföljebb kiálló csontjaival kelthet, nem a szépségével.


Kedves Kérdező,

jó úton haladsz az anorexia felé. Ugye tudod, hogy ez egy olyan betegség, ami az esetek jelentős részében halálos kimenetelű és rengeteg szenvedéssel jár. A szüleid, családod tudja, mit csinálsz?

2011. aug. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:

igen én ezzel tisztában vagyok a szüleim is tudják de ha normálisan eszem vagyis ha jóllakom akkor egyből ki is hányom tudom h.ez halálhoz vezet de az előbb elmondtam h.h.érzem magam ha eszem...

és tudom most fog jönni az h.menj el orvoshoz az orvos azt mondta h.rám még rám fér a fogyás inkább igyak mint egyek...és kórházba sem szeretnék kerülni..

2011. aug. 24. 16:28
 33/51 anonim ***** válasza:

Az orvosod egy hülye. A szüleid szimplán felelőtlenek, hogy ezt az egészet figyelmen kívül hagyják.


A hányással ráadásul azt éred el, hogy a gyomorsavad a nyelőcsövedet végigmarja, iszonyatosan fog fájni.

Előbb-utóbb olyan rossz állapotban leszel, hogy ígyis-úgyis kórházba kerülsz.

Nagyon-nagyon sajnállak, szívszorító így csak interneten át belelátni egy ilyen sorsba.

Egy másik orvos, vagy pszichológus segíthetne, hogy jól érezd magad a testedben, és egészséges, boldog fiatal lány legyél. Gondolj a jövődre! Ha így folytatod, hamarosan elveszíted a másodlagos nemi jellegeidet, nem lesz menstruációd, melleid sem, később - ha megéred - meddővé válhatsz. Még nem késő döntened, a tested még ép, a lelkeden pedig talán tudnak segíteni!

2011. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:
szüleim egyáltalán nem hagyják figyelmen kívül csak elég akaratos vagyok ha én valamit nem akarok akkor nem fogom csinálni ha nem vagyok éhes már pedig azt érzem akkor nem fogok enni..stb szerintem ismerős ez a sztory..
2011. aug. 24. 17:12
 35/51 anonim ***** válasza:
Persze. Egyszer láttam hasonlót egy dokumentumfilmen. Egy ikerpárról szólt, mindkét lány hasonlóan gondolkodott, mint Te. Szépek voltak, okosak, kedvesek, csak épp 35 kilogrammosan (170 centi magassághoz) is kövérnek látták magukat és nem voltak hajlandóak enni, mert "nem éhesek". Őket kórházban sem tudták megmenteni. Mindketten meghaltak, ha jól emlékszem 19 évesen. Van értelme...?
2011. aug. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
anorexia ?? jaj de eltúlzod... hol van ő még attól ?? talán 20 kilóval fentebb.. egy anorexiás napi 150-300 kalóriát eszik..
2011. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

Kedves 10:55,


"ha normálisan eszem vagyis ha jóllakom akkor egyből ki is hányom "


"nem eszem egyáltalán sokat 1nap maximum 2szer 1-2 falatot"


Szerinted ez hány kalória?

És szerinted a hányás kaja után normális dolog?

Az anorexia NEM súlyfüggő, (az már a végső tünet,) hanem egy beteges hozzáállás a táplálkozáshoz, és speciális testképzavar. Szerintem a leírás alapján a leányzó rendesen kimeríti ezt a fogalmat.

2011. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
igen tudom igazatok van nem a fogyást akarom ezzel elérni mert máshogy is tudok fogyni most 55kg vagyok és pedig nem csináltam semmit vagyis semmi sport csak ez az izé vagyis h.nem eszem..
2011. aug. 27. 13:29
 39/51 A kérdező kommentje:
köszönöm próbálkozom és voltam orvosnál is
2011. aug. 29. 15:50
 40/51 anonim ***** válasza:

Végigolvastam jujj

Hogy vagy kedves Kérdező?

Milyen volt az orvosnál?

2011. szept. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!