Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok le 11 évesen...

Hogyan fogyhatok le 11 évesen 15 kilót?

Figyelt kérdés
168 cm vagyok,69,7 kg
2011. aug. 21. 10:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
de van nálam 1 magasabb lány és ő is kevesebb 10 kg-al
2011. aug. 23. 21:12
 12/14 anonim ***** válasza:

tudom hogy a társadalom áldozata vagy, de lépj fölül ezen. oldd meg pszichológussal vagy ahogy szimpatikus.. nem másokhoz kell hasonlítgatnod magad.

annyit tehetsz, hogy lehetőleg egészségesen táplálkozol (mintha te vennél magadnak kaját..) és nem eszel nagyon sokat. illetve aktívan élsz (küzdősportok stb.)

majd ha 3-5 évvel idősebb vagy, akkor érdemes elgondolkodni rajta, hogy a testzsírodat olyan szintre vidd, ami az egészségednek megfelelő. addig úgy sem kapsz infarktust, fontosabb hogy tudj fejlődni.

2011. szept. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Ne beszéljetek már szegénynek hülyeséget! 11 évesen nagyon nem normális ennyi kiló!

Mozogj sokat, egyél sok gyümölcsöt. Semmi cukor csoki, csipszek, pattogatott kukorica. Sok fehérje, kevesebb szénhidrát. Gyors kajákat se nagyon egyél.

HAjrá!:)

2011. szept. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Valami "lightos" fogyás kell ilyenkor. Fogsz még fejlődni, nőni és viszonylag magas is vagy (én 13 évesen 175 cm csak viszonyításként).

Én is szeretnék fogyni, sok helyen utána néztem, de igazából türelem kell és akkor azt érsz el amit akarsz. Nekem még nem sikerült, de dolgozok rajta.

2011. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!